Сейчас в эфире
09:30
Gönül eseri / Культурний проект

Включение «депутатов» из Крыма в состав делегации РФ в ПАСЕ недопустимо — Сенцов

02 октября 2019 20:38
641

Олег Сенцов, освобожденный украинский политзаключенный, заявил на пресс-конференции в Парламентской Ассамблее Совета Европы (ПАСЕ) о недопустимости участия «депутатов» из оккупированного Крыма в работе Ассамблеи.

«Если с Россией в ПАСЕ хотят общаться — пусть общаются. Переговоры лучше, чем война. Хочу от себя сказать, что с этим фактом уже ничего не сделаешь. На этой площадке следует пытаться говорить с ними о нарушениях прав человека на оккупированных территориях», — цитирует Сенцова агентство Укринформ.

«Красной линией» и недопустимостью, по мнению украинца, является возможность включения в состав российской делегации «депутатов», которые были избраны на территории незаконно аннексированного полуострова.

Как сообщал ATR.ua, 30 сентября в Страсбурге состоялось открытие осенней сессии ПАСЕ. Ранее украинская делегация в знак протеста против возвращения РФ в ПАСЕ отказалась от участия в работе Ассамблеи.

Во вторник, 1 октября, стало известно, что в ПАСЕ в ответ на возвращение России в Ассамблею несколько национальных делегаций создали неформальную группу «Балтик+». Ранее делегация Польши присоединилась к частичному бойкоту осенней сессии ПАСЕ в знак солидарности с Украиной.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

02 июня
17:45
«Справа про так званий тероризм»: на суді в РФ допитали представника Центру «Е»
Свідок обвинувачення, співробітник кримського Центру «Е» (Центр з протидії екстремізму) на суді в Росії розказав, що до свого ув’язнення кримськотатарські політв’язні у Бахчисараї нібито чинили опір окупаційним силовикам та проявляли агресію. Під опором він мав на увазі викрики гасел: «Аллаху Акбар» і «Такбір».
16:58
Аксьонов у Криму отримає медаль «за внесок у розвиток відносин РФ і України»
«Голова» окупаційного Криму Сергій Аксьонов отримає медаль «за внесок у розвиток відносин РФ і України», яку заснувала так звана «українська громада Криму».
16:14
Обшук у Криму: поліція АРК порушила кримінальне провадження
Слідчі поліції Автономної Республіки Крим порушили кримінальне провадження за фактом незаконного обшуку, який окупанти 2 червня провели у будинку 65-річної кримської татарки Шейде Асанової в Криму.
15:29
Кулеба розказав про намір створення міжнародної платформи з деокупації Криму
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба обговорив зі своїм німецьким колегою Гайко Маасом створення міжнародної платформи з деокупації Криму.
14:29
Чотирьох кримськотатарських політв’язнів етапували з Криму до РФ
Фігурантів «справи про так званий тероризм» (алуштинська група) незаконно етапували з окупованого Криму до Росії.
13:55
За добу в Україні коронавірус виявили у 328 осіб
За минулу добу в Україні виявлено 328 нових випадків COVID-19. Загальна кількість інфікованих в країні досягла 24 тис. 340.
13:20
Окупанти в Криму повідомляють про 8 нових випадків COVID-19
В окупованому Криму за останню добу підтвердили вісім нових випадків захворювання коронавірусом. Загальна кількість хворих в Криму, за офіційними даними «влади» півострова, досягла 560 осіб (392 — у Криму, 168 — у Севастополі). 14 пацієнтів, хворих на коронавірус, на півострові померли.