Главой ЦИК избрали Диденко

04 октября 2019 17:37
400

На первом заседании новоизбранного состава Центральной избирательной комиссии главой избрали представителя партии «Слуга народа» Олега Диденко.

Олег Диденко был членом комиссии в предыдущем составе Центризбиркома. За его кандидатуру проголосовали 16 членов комиссии. Он был единственным выдвинутым на эту должность кандидатом.

Диденко является представителем политсилы «Слуга народа». Ранее он был членом ЦИК по квоте партии «УДАР».

Ранее ATR.ua сообщал, что Верховная Рада в пятницу, 4 октября, утвердила новый состав ЦИК. 12 членов комиссии — из партии «Слуга народа». После обеда новоизбранный состав ЦИК собрался на первое заседание.

Напомним, 13 сентября парламент распустил состав Центральной избирательной комиссии, одобрив представление президента Владимира Зеленского. В сопроводительных к постановлению документах президент Владимир Зеленский указывал на то, что ЦИК в ходе парламентских выборов проявила «недостаточную взвешенность или даже политическую предвзятость в решении отдельных вопросов», следствием чего стали судебные процессы, по результатам которых действия ЦИК признаны противоправными.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

16:09
В Україні оголосили штормове попередження
В Україні синоптики оголосили штормове попередження. Зокрема, сильні зливи очікуються у захiднiй та центральнiй частинах Закарпатської областi.
15:30
РФ перекинула до Білорусі ще одну групу бойовиків — Лукашенко
Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що на півдні країни перебуває ще одна група найманців приватної військової компанії з Росії.
14:45
Літак Путіна прибув до Криму — ЗМІ
Літак президента РФ Володимира Путіна прибув до окупованого Криму. Нагадаємо, що наразі кум Путіна, український нардеп Віктор Медведчук перебуває у відпустці на анексованому півострові.
14:21
РФ продовжує поставки озброєння на Донбас — розвідка
За даними головного управління розвідки, Росія продовжує поставки зброї бойовикам на територію Донбасу.
13:25
У Києві затримали «самооборонівця», якого окупанти нагородили медаллю за анексію Криму
Прокуратура АР Крим у Києві провела обшуки і повідомила про підозру у створенні незаконного воєнізованого формування учаснику «Самооборони Криму». Йдеться про мешканця окупованої Ялти, 34-річного Олександра Расшивалова.
12:54
У Німеччині заявили про початок нової хвилі COVID-19
У Німеччині заявили про нову хвилю коронавірусу, яка є слабшою у порівнянні з першою, що тривала з березня по квітень 2020 року.
12:08
COVID-19 у Севастополі виявили у туристки та місцевого жителя
В окупованому Севастополі за останню добу виявили два нових випадки коронавірусної інфекції. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупантів, досягла 1679 осіб (1323 — у Криму, 356 — у Севастополі).