ГБР открыло еще одно дело против Порошенко

09 октября 2019 11:14
336

Государственное бюро расследований (ГБР) открыло уголовное производство по факту возможного декларирования недостоверной информации пятым президентом Украины Петром Порошенко.

Об этом сообщают «Українські новини», ссылаясь на источник в ведомстве.

«Это правда. Такое дело зарегистрировано», — сообщил собеседник агентства.

По его словам, дело, зарегистрированное по заявлению одного из народных депутатов, открыто по статье 366-1 УК Украины и будет передано в НАБУ, так как это их подследственность.

Как известно, Государственное бюро расследований ведет ряд уголовных дел против экс-президента Украины. Ранее сообщалось, что российский адвокат Илья Новиков стал одним из адвокатов Петра Порошенко.

Напомним, 27 сентября пятый президент Украины не явился в Государственное бюро расследований, в котором его должны были допросить в качестве свидетеля по делу захваченных в Керченском проливе украинских моряков в ноябре 2018 года.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

06 июля
17:31
Адвокати фігурантів бахчисарайської «справи про тероризм» підготували понад 50 свідків захисту
У Південному окружному військовому суді у Ростові-на-Дону триває судовий процес над фігурантами «справи про так званий тероризм» (друга бахчисарайська група). Адвокати підготували понад 50 свідків з боку захисту.
16:53
В РФ за «шпигунство» заарештували українського екс-футболіста
У Москві за звинуваченням у «шпигунстві на користь України» заарештували колишнього українського футболіста 53-річного Василя Василенка.
16:25
РФ продовжує переслідувати кримських татар та українців у Криму — місія США при ОБСЄ
Виконуюча обов’язки політичного радника місії США при ОБСЄ Лейн Дарнелл Баль розповіла про триваючі репресії Росії проти кримських татар та українців в окупованому Криму.
15:25
Аномальна спека у Криму протримається до середи
Синоптики в окупованому Криму наступні два дні обіцяють аномальну спеку до 38°C на півострові.
14:30
Фігуранти ялтинської «справи про тероризм» відмовились голосувати за зміни до Конституції РФ
Фігуранти «справи про так званий тероризм» (ялтинська група) відмовилися брати участь у голосуванні за зміни до Конституції РФ.
14:15
Колишній чоловік «екс-прокурора» Криму Поклонської балотуватиметься у «губернатори» Севастополя
Екс-чоловік депутата Держдуми РФ, «екс-прокурора» Криму Наталії Поклонської Іван Соловйов має намір брати участь у виборах губернатора Севастополя.
13:55
У Севастополі — чотири нових випадки СOVID-19
В окупованому Севастополі за останню добу виявили чотири нових випадки коронавірусної інфекції. Загальна кількість хворих на півострові досягла 1010 осіб (761 — у Криму, 249 — у Севастополі). Відомо, що усього 36 пацієнтів з COVID-19 на півострові померли (31 — у Криму, 5 — у Севастополі).