Бывшего нардепа Жеваго объявили в розыск

09 октября 2019 14:55
328

Госбюро расследований объявило в розыск экс-нардепа, бывшего владельца банка «Финансы и кредит» Константина Жеваго.

Об этом директор ГБР Роман Труба сообщил на брифинге, передает Укринформ. Он отметил, что Жеваго не явился для вручения ему сообщения о подозрении.

«Жеваго не явился, поэтому объявлено подозрение было заочно. После этого происходят следственные действия — это получение в суде разрешения на возможное задержание, а также объявление подозреваемого в розыск. Так вот, этот процесс начат. Он на данном этапе продолжается. Мы обратились в суд с целью получения такого разрешения. В настоящее время он объявлен в розыск и принимаются меры для объявления его в международный розыск», — сказал Труба.

По данным агентства «Українські новини», в конце сентября Жеваго выехал из Украины и не возвращался. Ранее сообщалось, что 28 сентября Константину Жеваго заочно сообщили о подозрении в причастности к растрате 2,5 млрд гривен обанкротившегося банка «Финансы и кредит».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

11:55
Кулеба закликав запастися силами та терпінням, щоб «грати в довгу гру» з РФ
Очільник МЗС України Дмитро Кулеба вважає, що Росія — достатньо «серйозний гравець», тому Києву треба мати достатньо сил і терпіння, щоб «грати» з Москвою в довгу гру.
11:08
COVID-19 виявили ще у шістьох мешканців Криму
В окупованому Криму загальна кількість інфікованих COVID-19, за офіційними даними «влади», досягла 512 осіб (354 — у Криму, 158 — у Севастополі). Загалом на півострові померли 14 осіб, хворих на коронавірус.
10:34
Не бачу загрози непродовження санкцій проти РФ — голова МЗС
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба вважає, що Росії не вдасться втілити свій план щодо спроби «скинути з себе» санкційний режим. Очільник МЗС певен, що санкції ЕС проти РФ, запроваджені, зокрема, через анексію Криму, влітку будуть продовжені.
10:06
В Україні ще 321 людина захворіла на COVID-19
В Україні з початку пандемії COVID-19 коронавірус виявили у 21 тис. 905 осіб, за минулу добу захворіла 321 людина.
09:39
США готуються запровадити нові санкції проти «Північного потоку-2»
Посол США у Німеччині Річард Гренелл повідомив про те, що Сполучені Штати Америки готові запровадити нові санкції через газопровід «Північний потік-2».
09:09
Кулеба про призначення Джеппар: Я цілеспрямовано шукав людину, в якої серце болить за Крим
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що призначення колишнього першого заступника міністра інформаційної політики України Еміне Джеппар на посаду першого заступника голови МЗС було його ініціативою, але цю кандидатуру погоджували на найвищому державному рівні.
08:27
Зеленський затвердив річну нацпрограму Україна-НАТО
Президент України Володимир Зеленський затвердив річну програму з реалізації політики євроатлантичної інтеграції України.