Зеленский будет весь день отвечать на вопросы журналистов

09 октября 2019 14:39
366

В четверг, 10 октября, президент Украины Владимир Зеленский планирует на протяжении всего дня отвечать на вопросы журналистов.

Об этом в Facebook сообщила пресс-служба президента.

Пресс-марафон будет транслироваться онлайн в соцсетях на официальных аккаунтах Офиса президента. Брифинг начнется в 10.00, Зеленский планирует отвечать на вопросы журналистов на протяжении всего дня.

Напомним, ранее сообщество независимых журналистов «Инициатива 34» потребовало увольнения пресс-секретаря президента Владимира Зеленского Юлии Мендель за непрофессиональное поведение в отношении журналистов.

Ранее в сети появился видеосюжет журналистского расследования, на котором видно, как Мендель пытается оттеснить украинского журналиста Сергея Андрушко, который хотел задать вопрос президенту Украины Владимиру Зеленскому. Мендель, комментируя произошедшее, заявила, что в США «нет» для журналиста означает невозможность подходить к первому лицу», иначе журналиста арестуют. Затем «Радио Свобода» опубликовало видео еще одного инцидента, во время которого пресс-секретарь президента Владимира Зеленского Юлия Мендель оттаскивает от него журналиста, пытавшегося задать ему вопрос.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

11:08
COVID-19 виявили ще у шістьох мешканців Криму
В окупованому Криму загальна кількість інфікованих COVID-19, за офіційними даними «влади», досягла 512 осіб (354 — у Криму, 158 — у Севастополі). Загалом на півострові померли 14 осіб, хворих на коронавірус.
10:34
Не бачу загрози непродовження санкцій проти РФ — голова МЗС
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба вважає, що Росії не вдасться втілити свій план щодо спроби «скинути з себе» санкційний режим. Очільник МЗС певен, що санкції ЕС проти РФ, запроваджені, зокрема, через анексію Криму, влітку будуть продовжені.
10:06
В Україні ще 321 людина захворіла на COVID-19
В Україні з початку пандемії COVID-19 коронавірус виявили у 21 тис. 905 осіб, за минулу добу захворіла 321 людина.
09:39
США готуються запровадити нові санкції проти «Північного потоку-2»
Посол США у Німеччині Річард Гренелл повідомив про те, що Сполучені Штати Америки готові запровадити нові санкції через газопровід «Північний потік-2».
09:09
Кулеба про призначення Джеппар: Я цілеспрямовано шукав людину, в якої серце болить за Крим
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що призначення колишнього першого заступника міністра інформаційної політики України Еміне Джеппар на посаду першого заступника голови МЗС було його ініціативою, але цю кандидатуру погоджували на найвищому державному рівні.
08:27
Зеленський затвердив річну нацпрограму Україна-НАТО
Президент України Володимир Зеленський затвердив річну програму з реалізації політики євроатлантичної інтеграції України.
07:55
Кулеба закликав українських журналістів більше говорити про Крим
Очільник МЗС України Дмитро Кулеба закликав українських журналістів більше писати та говорити про окупований Крим.