Елизавета II подтвердила намерение Великобритании выйти из ЕС 31 октября

14 октября 2019 14:43
360

Королева Великобритании Елизавета II в ходе своего выступлении перед британским парламентом в понедельник, 14 октября, назвала приоритетом действующего британского правительства выход из ЕС 31 октября.

Об этом сообщает BBC.

«Приоритетом моего правительства всегда было обеспечение выхода Великобритании из ЕС 31 октября», — сказала королева.

«Мое правительство намерено работать над новыми партнерскими отношениями с ЕС, основанными на свободной торговле и дружественном сотрудничестве», — отметила Елизавета II.

Великобритания готовится выйти из ЕС 31 октября 2019 года, однако парламент страны так и не принял сделку о Brexit, согласованную с Брюсселем предшественницей Джонсона Терезой Мэй. Премьер готов внести в сделку изменения, чтобы провести ее через парламент, однако Брюссель уже не единожды заявлял, что не будет заново вести переговоры по пунктам, которые не устраивают Великобританию.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

27 мая
13:52
Мер Черкас через суд вимагає у Зеленського 1 грн компенсації
Мер Черкас Анатолій Бондаренко звернувся до суду з позовом про захист честі та гідності проти президента України Володимира Зеленського. Він вимагає компенсацію у розмірі однієї гривні за те, що Зеленський назвав його «бандитом».
13:24
У Києві 30 травня відкриються ТРЦ
У Києві з 30 травня відновлюють свою роботу торгівельно-розважальні центри, проте без розважальних зон.
12:47
Севастополець з Індії привіз до Криму COVID-19
Мешканець окупованого Севастополя, який повернувся з Індії, привіз до Криму коронавірус. Загальна кількість інфікованих COVID-19, за офіційними даними «влади», досягла 514 осіб (354 — у Криму, 160 — у Севастополі).
11:55
Кулеба закликав запастися силами та терпінням, щоб «грати в довгу гру» з РФ
Очільник МЗС України Дмитро Кулеба вважає, що Росія — достатньо «серйозний гравець», тому Києву треба мати достатньо сил і терпіння, щоб «грати» з Москвою в довгу гру.
11:08
COVID-19 виявили ще у шістьох мешканців Криму
В окупованому Криму загальна кількість інфікованих COVID-19, за офіційними даними «влади», досягла 512 осіб (354 — у Криму, 158 — у Севастополі). Загалом на півострові померли 14 осіб, хворих на коронавірус.
10:34
Не бачу загрози непродовження санкцій проти РФ — голова МЗС
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба вважає, що Росії не вдасться втілити свій план щодо спроби «скинути з себе» санкційний режим. Очільник МЗС певен, що санкції ЕС проти РФ, запроваджені, зокрема, через анексію Криму, влітку будуть продовжені.
10:06
В Україні ще 321 людина захворіла на COVID-19
В Україні з початку пандемії COVID-19 коронавірус виявили у 21 тис. 905 осіб, за минулу добу захворіла 321 людина.