Бариев: Крым вернуть намного проще, чем Донбасс

20 октября 2019 11:30
1050

Член Меджлиса крымскотатарского народа Эскендер Бариев считает, что вернуть Крым в состав Украины будет проще, нежели Донбасс, однако для этого необходима целостная стратегия по деоккупации и реинтеграции региона.

Об этом он заявил в эфире ток-шоу «Мост» на телеканале ATR.

«На мой взгляд, вернуть Крым гораздо проще, чем Донбасс. Дело в том, что когда мы берем в целом Крым — в Крыму не проливалась крови, в Крыму не было масово погибших, за исключением нескольких десятков человек, в Крыму нет разрушенной инфраструктуры, как таковой. Единственная проблема — завоз населения с РФ. Что касается Донбасса, то там действительно есть проблема. Проблема гибели мирного населения, проблема наличия вооруженных формирований, <...> проблема разрушенной инфраструктуры — Донбасс нужно поднимать. И поэтому, учитывая один фактор — это слабость России, мы должны учитывать подходы как в отношении Крыма, так и в отношении Донбасса уже сегодня. Основная проблема Украины в этом вопросе — нет целостной стратегии <...> по деоккупации и реинтеграции как Донбасса, так и АР Крым», — отметил Бариев.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

29 мая
14:49
З архіву ООН видалили відео виступу колаборантів з Криму
З архіву ООН за ініціативи делегацій США та Великобританії видалили відео виступу колаборантів з окупованого Криму, які брали участь у нещодавній неформальній конференції Радбезу.
13:54
В ЗСУ повідомили про 23 нових хворих на COVID-19
У Збройних силах України за минулу добу підтвердили 23 нові випадки захворювання на коронавірус. Загальна кількість активних хворих у ЗСУ зросла до 90.
13:09
Зеленський привітав українських миротворців із Міжнародним днем миротворців ООН
Президент України Володимир Зеленський привітав українських миротворців із Міжнародним днем миротворців Організації Об'єднаних Націй.
12:28
Стрілянина у Броварах: 3 поранених, 20 затриманих
Вранці 29 травня внаслідок стрілянини у Броварах на Київщині троє чоловіків дістали поранень, поліція затримала 20 учасників розбірок.
11:52
МОЗ не рекомендує українцям старше 60 років виходити на роботу
Міністерство охорони здоров’я не рекомендує особам віком від 60 років виходити на роботу, крім працівників критичної інфраструктури і органів влади.
11:15
У Криму зафіксовані 8 нових випадків COVID-19
В окупованому Криму за минулу добу ще у вісьмох мешканців підтвердили захворювання на коронавірус. Загальна кількість інфікованих COVID-19, за офіційними даними «влади», досягла 530 осіб (369 — у Криму, 161 — у Севастополі). 14 пацієнтів, хворих на коронавірус, на півострові померли.
10:39
В Україні за добу вилікувалася рекордна кількість інфікованих COVID-19
За минулу добу в Україні від коронавірусу одужала рекордна кількість осіб — 495, виявлено 429 нових випадків COVID-19. Загальна кількість іннфікованих в країні досягла 22 тис. 811.