Объявившего голодовку Шумкова везут в Москву

22 октября 2019 14:24
365

Украинского политзаключенного Александра Шумкова вывезли из колонии в Тверской области РФ в Москву.

Об этом проекту «Ґрати» сообщил адвокат украинца Роман Лызлов. Адвокат уточнил, что Шумков не прекращал голодовку, которую тот объявил 15 октября.

Как сообщал ATR.ua, 15 октября Александр Шумков объявил голодовку в российской тюрьме. Ранее Уполномоченный Верховной Рады по правам человека Людмила Денисова обратилась к российскому омбудсмену Татьяне Москальковой с просьбой проверить информацию о том, что в колонии в Тверской области РФ на политзаключенного Шумкова оказывают физическое и морально-психологическое давление. Кроме того, украинец жаловался на состояние здоровья.

Напомним, украинец Александр Шумков пропал в конце августа 2017 года. В сентябре выяснилось, что Шумков находится в российском СИЗО.

В декабре 2018 года Севский суд Брянской области РФ приговорил Шумкова к четырем годам заключения. В приговоре отмечалось, что Шумков с 17 ноября 2014 года до 23 августа 2017 года участвовал в деятельности «Правого сектора», которая была «направлена против интересов России».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

05 июня
17:15
У Києві за добу зафіксували рекордну кількість смертей від COVID-19
За минулу добу у Києві зафіксували рекордні чотири летальні випадки від коронавірусу. Загалом кількість інфікованих осіб у столиці перевищила 3 тис. 200.
16:45
Нарімана Мемедемінова етапували у колонію-поселення
Кримськотатарського політв'язня, громадського журналіста з Криму Нарімана Мемедемінова, якого раніше засудили в РФ до 2 років і 6 місяців ув'язнення за сфабрикованими звинуваченнями, етапували у колонію для відбування покарання.
16:06
Прокуратура АРК готує дані щодо переслідувань журналістів у Криму для суду в Гаазі
Прокуратура Автономної Республіки Крим спільно з Українською Гельсінською спілкою з прав людини готує чергове повідомлення до Офісу прокурора Міжнародного кримінального суду, в якому розкриють факти переслідування журналістів в окупованому Криму.
15:31
ЄС продовжив заборону на в'їзд для іноземців після 15 червня
Країни Європейського Союзу вирішили продовжити обмеження після 15 червня на в'їзд громадян третіх країн, зокрема й українців.
14:51
Ще 2 випадки COVID-19 підтвердили у Севастополі
В окупованому Севастополі за останню добу підтвердили два нових випадки коронавірусу, загальна кількість хворих в Криму, за офіційними даними «влади», досягла 586 осіб (413 — у Криму, 173 — у Севастополі). 16 пацієнтів, хворих на коронавірус, на півострові померли.
14:23
В Україні з 10 червня зможуть запрацювати готелі й санаторії
З наступної середи, 10 червня, у тих областях України, де буде позитивна епідемічна ситуація, зможуть відкритися готелі та санаторії.
13:43
МОЗ: Масковий режим в Україні поки не скасовуватимуть
Масковий режим, запроваджений в Україні через пандемію COVID-19, поки скасовувати не збираються.