Кондратюк: Я не хочу идти в политику

24 октября 2019 23:05
1140

Телеведущий, продюсер, шоумен Игорь Кондратюк заявил, что он не намерен заниматься политикой.

Об этом он сообщил в эфире программы «PRIME:Скрипін» на телеканале ATR.

На вопрос телезрителя из Крыма, готов ли Игорь Кондратюк идти в политику, шоумен ответил следующее:

«Я не хотел бы идти в политику, мне 57 лет, я уже мог туда пойти, вы себе представляете, сколько было выборов в парламент. Я не хотел. Мне кричали в некоторых городах «Кондратюка — в мэры!» Одним из этих городов было Запорожье... Мне этим видом деятельности не хочется заниматься», — отметил Кондратюк.

Он подчеркнул, что не обязан заниматься политикой.

«У меня сейчас есть муки совести, последние пять лет, потому что я реализовал свое желание что-то сделать для страны, какими-то деньгами, которыми я помогал армии. Но это не значит, что я должен заниматься политикой», — рассказал Кондратюк.

Телеведущий также отметил, что профильное образование очень важно в профессии политика.

«Есть такое прекрасное выражение о Володе Зеленском: «Хороший человек — это не профессия». О нем, как о президенте. Я не хочу быть невеждой в политике. Для того, чтобы стать политиком, мне надо пару каденций в ВР [пробыть], параллельно обучаясь. Я не люблю людей, у которых нет образования. Они для меня «0», потому что я понимаю, что люди без образования делают самые большие беды на этой планете. Не в предательстве проблема, а в глупости» — объяснил Кондратюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

01 июня
17:41
Екс-«віце-прем'єру» Криму Нахлупіну висунули звинувачення в отриманні 16 млн руб. хабарів
Слідчий комітет РФ висунув звинувачення колишньому «віце-прем'єру» Криму Віталію Нахлупіну. Йому інкримінують отримання от бізнесменів хабарів на загальну суму понад 16 млн рублів.
16:55
Зеленський у День захисту дітей завітав у реабілітаційний центр на Київщині
У міжнародний День захисту дітей президент України Володимир Зеленський завітав до вихованців Київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дитини «Отчий дім» у селі Святопетрівське.
16:30
Кориневич в ОБСЄ нагадав про переслідування кримських татар в Криму
Постійний представник президента України в АРК Антон Кориневич на онлайн-зустрічі Форуму безпекового співробітництва ОБСЄ нагадав про викрадення, насильницькі зникнення, тортури та політично мотивовані переслідування кримських татар та українців в окупованому Криму.
15:56
Аеропорт «Київ» із 15 червня відновлює частину рейсів
Міжнародний аеропорт «Київ» із 15 червня відновлює частину рейсів в декількох напрямках, зокрема, міжнародних.
15:28
В Севастополі ще чотири мешканці захворіли на COVID-19
В окупованому Севастополі за останню добу підтвердили чотири нових випадки захворювання коронавірусом. Загальна кількість хворих в Криму, за офіційними даними «влади» півострова, досягла 552 осіб (387 — у Криму, 165 — у Севастополі). 14 пацієнтів, хворих на коронавірус, на півострові померли.
14:58
Україна в ОБСЄ розповіла, як Росія порушує безпеку Азово-Чорноморського регіону
На онлайн-зустрічі Форуму безпекового співробітництва ОБСЄ постійний представник президента України в АРК Антон Кориневич розказав про те, що незаконні дії окупаційної «влади» в Криму з 2014 року призвели до триваючого погіршення безпекової ситуації в Азово-Чорноморському регіоні.
14:30
Новий спалах коронавірусу у Києві: жіночий монастир закрили на карантин
У Свято-Вознесенському Флорівському монастирі в Києві зафіксували новий спалах коронавірусу, госпіталізовані 8 черниць.