Иванов: Отсутствие расследований по Майдану — масштабный договорняк

26 октября 2019 12:47
711

Журналист Сергей Иванов заявил, что отсутствие результатов расследования дел по Майдану является следствием масштабных договоренностей власти и чиновников команды Януковича.

Об этом он сообщил в эфире программы «Редколлегия» на youtube-канале skrypin.ua

«Это элементы глобального договорняка. <...> «Беркутам» скажут, мол, у нас тут закон Савченко — идите, а тех людей, которые на самом деле это организовывали, никто не трогает. У нас был россиянин глава СБУ при Януковиче — Якименко. Что мешало вынести ему приговор по криминальным статьям, не связанным с политикой? Глава КГГА Попов — человек, который так же способствовал тому, что случилось. Макеенко, который выключал метро — это партнер Петра Алексеевича Порошенко. Где все эти люди? Они все у нас почетных граждане. Попов уже снова баллотируется, а Макеенко владеет телеканалом на паях с Петром Алексеевичем», — заявил Иванов.

По его слова, сейчас ничего не мешает власти задействовать Андрея Богдана и огласить всем вышеперечисленным подозрение, однако проблемы могут возникнуть с тем, что Богдан сам занимал высокую должность в правительстве Азарова.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

11:17
В Україні на COVID-19 захворіло понад 1,5 тис. дітей та майже 4200 медиків
В Україні з початку пандемії на COVID-19 захворіла 1 тис. 581 дитина та 4 тис. 183 медичних працівники. Загальна кількість лабораторно підтверджених випадків коронавірусу в Україні досягла 21 тис. 584, за минулу добу захворіли 339 осіб.
10:37
COVID-19 виявили ще у трьох мешканців Криму
В окупованому Криму загальна кількість інфікованих COVID-19, за офіційними даними «влади», досягла 506 осіб (349 — у Криму, 157 — у Севастополі). Загалом на півострові померли 14 осіб, хворих на коронавірус.
25 мая
17:45
Пандемія COVID-19 у Криму знищує залишки туризму — Reuters
Окупований Крим зіткнувся з однією з найсерйозніших загроз із моменту анексії — пандемія коронавірусу може спричинити зрив і без того невтішного туристичного сезону.
17:05
Медведчуку його поїздка до Путіна виллється у кримінальне провадження
Печерський райсуд Києва зобов'язав Офіс генерального прокурора внести відомості щодо вчинення представниками «Опозиційної платформи — За життя» (ОПЗЖ), зокрема і Віктором Медведчуком, державної зради через візит до Держдуми Росії у березні.
16:06
«Суддю» з Криму судитимуть в Україні за держзраду
Прокуратура Автономної Республіки Крим направила до суду обвинувальний акт стосовно «судді» «Київського районного суду» Сімферополя, яку звинувачують у державній зраді через те, що у 2014 році вона перейшла на бік окупантів.
15:25
Окупанти в Криму тимчасово закрили один із виїздів на трасу «Таврида»
У Білогірському районі окупованого Криму окупанти тимчасово закрили виїзд із селища Зуя на так звану федеральну трасу «Таврида».
14:50
Чубаров нагадав про четверту річницю насильницького викрадення Ервіна Ібрагімова
24 травня 2016 року в Криму окупанти викрали члена виконавчого комітету Всесвітнього конгресу кримських татар Ервіна Ібрагімова. Вже чотири роки про його долю нічого не відомо.