В Конгрессе США приняли резолюцию против участия РФ в саммите G7

31 октября 2019 09:58
506

Комитет по иностранным делам палаты представителей в американском конгрессе единогласно принял резолюцию против участия России в саммите формата G7.

Трансляция заседания велась в Youtube. Предложение внес конгрессмен Альбио Сирейс.

«Комитет единогласно принял мою резолюцию, в которой говорится о недопущении РФ в будущие саммиты G7 до тех пор, пока она не будет уважать территориальный суверенитет своих соседей и стандарты демократических обществ», — отметил Сирейс в Twitter.

Кроме того, конгрессмен обратил внимание на то, что участие России в саммите «Большой семерки» является неприемлемым из-за незаконной оккупации ею части территорий Украины и многочисленных нарушений прав человека.

Сирейс также отметил, что с 2014 года, после того как Россия перестала участвовать в G7, ни одно из условий для ее возвращения не было выполнено. Напротив, по словам конгрессмена, Россия «стала более агрессивной и подорвала демократию во многих других странах, включая США».

Напомним, ранее президент США Дональд Трамп предложил вернуть Россию в прошлый формат G8, который он назвал «более уместным». Позже Трамп заявил, что российский лидер Владимир Путин может появиться на саммите «Большой семерки» в качестве гостя.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

14:43
важно У Білорусі оголосили офіційні результати виборів
Центральна виборча комісія Білорусі оголосила офіційні результати виборів президента. Лукашенко набрав більше 80% голосів, Тихановська — 10%.
14:05
Україна розширила перелік осіб, від яких не вимагають самоізоляцію при в'їзді
14 серпня Кабмін розширив перелік осіб, яким не треба проходити самоізоляцію при в'їзді на територію України.
13:35
Тихановська закликала мерів білоруських міст очолити мирні протести 15 і 16 серпня
Опозиційна кандидатка у президенти Білорусі Світлана Тихановська, яка під тиском влади була змушена покинути територію країни, записала чергове відеозвернення, в якому закликала усіх мерів білоруських міст очолити мирні протести 15 і 16 серпня.
12:49
Зеленський знову закликав Білорусь утриматися від насильства
Україна закликає владу Білорусі утриматися від силового придушення акцій протестів у країні та знайти «мирний вихід із ситуації».
12:10
У Севастополі — 7 нових випадків COVID-19
В окупованому Севастополі за минулу добу виявили 7 нових випадків коронавірусної інфекції. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупантів, досягла 2072 осіб (1664 — у Криму, 408 — у Севастополі).
11:45
«Поклик сумління»: у Білорусі масово звільняються журналісти державних ЗМІ
У Білорусі через насильство щодо протестувальників з боку влади і силовиків звільняються журналісти та ведучі провідних державних ЗМІ.
10:57
У Білорусі звільнили двох українських волонтерів
У Мінську відпустили затриманих під час акцій протесту волонтерів благодійної організації «Восток SOS» Костянтина Рєуцького та Євгена Васильєва.