Звиробий: Для власти украинский язык — это язык ненависти

01 ноября 2019 10:55
471

По мнению волонтера и военного инструктора Маруси Звиробий, языком ненависти для нынешней власти стал украинский язык.

Об этом она сообщила в эфире программы «PRIME:Скрипін» на телеканале ATR.

Так Звиробий прокомментировала слова советника СНБО по вопросам реинтеграции и восстановления оккупированных территорий Донбасса Сергея Сивохо о том, что украинцы должны «отказаться от языка ненависти и безответственного популизма».

«Для них [власти] язык ненависти — это вообще украинский язык, как я вижу эту власть. Если сейчас русский язык признают вторым государственным — я не удивлюсь, потому что для них язык ненависти — это украинский. Для них вообще не существует Украины, для них существует «Малороссия». Вот в «Малороссии» всем хорошо, вот какой ты есть — всем хорошо. Понимаешь, для меня вопрос языка, уже для себя я определилась — это инструмент врага, которым он воюет с нами», — заявила Звиробий. 

Напомним, украинская сторона проводит опросы об электоральных настроениях в отдельных районах Донецкой и Луганской областей. Об этом ранее заявил советник секретаря Совета национальной безопасности и обороны Сергей Сивохо.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

14 июля
17:05
Політв'язня Алієва утримують у підвалі СІЗО за відмову брати участь у голосуванні за зміни до Конституції РФ
Кримськотатарського політв'язня, фігуранта «справи про так званий тероризм» (ялтинська група) Мусліма Алієва утримують у задушливому підвальному приміщенні СІЗО у російському місті Таганрог через те, що він відмовився брати участь у голосуванні за зміни до Конституції РФ.
16:33
Суд в РФ заборонив політв’язню Муедінову говорити на засіданні кримськотатарською
На суді у російському місті Сочі заборонили кримськотатарському політв’язню, фігуранту «справи про так званий тероризм» (друга сімферопольська група) Яшару Муедінову говворити на засіданні рідною кримськотатарською мовою.
15:59
Російському актору на 3 роки заборонили в’їзд до України
Російському актору, який раніше незаконно відвідував окупований Крим, заборонили в'їзд до України на три роки.
15:28
«Orman tyrkysy»: Ахтем Сеїтаблаєв поставить кримськотатарську виставу за твором Лесі Українки
Український режисер кримськотатарського походження Ахтем Сеїтаблаєв повідомив, що найближчим часом в Україні почнеться робота над виставою «Orman tyrkysy» («Лісова пісня») за однойменним твором Лесі Українки.
14:34
3-річна дитина заразилася коронавірусом у Севастополі
В окупованому Севастополі за останню добу виявили один новий випадок коронавірусної інфекції. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупантів, досягла 1171 особи (889 — у Криму, 282 — у Севастополі).
13:59
В Україну не пропустили 4 росіян за незаконні відвідини Криму
13 липня співробітники Херсонського загону Державної прикордонної служби України не пропустили на територію країни чотирьох громадян Росії, які раніше незаконно відвідували окупований Крим. Росіянам заборонили в’їзд в Україну на три роки.
13:39
Правозахисники просять МЗС відреагували на заборону РФ кримчанам перетинати адмінмежу більше одного разу
Громадська ініціатива «КримSOS» просить міністра закордонних справ України Дмитра Кулебу відреагувати на незаконне обмеження Росією права мешканців окупованого півострова на вільний перетин тимчасової адміністративної межі з Кримом.