ФСБ сообщила об аресте украинца в Крыму: Прокуратура АРК открыла уголовное дело

01 ноября 2019 13:53
396

Прокуратура АРК открыла уголовное производство по ч. 2 ст. 146 («Незаконное лишение свободы или похищение человека») по факту ареста украинца в оккупированном Крыму.

Об это сообщила пресс-служба прокуратуры.

Сегодня в ФСБ РФ заявили, что «суд» в Крыму арестовал на два месяца гражданина Украины, задержанного на админгранице с полуостровом за «попытку незаконно попасть на территорию РФ».

Уточняется, что 34-летний житель Закарпатской области пытался попасть в Крым,  и во время проверки российские пограничники заявили, что ему «запрещен въезд в Россию до сентября 2020 года». Причина запрета в сообщении не указана.

В отношении украинца оккупанты открыли «уголовное дело» по ч. 2 ст. 322 УК РФ («Пересечение российской госграницы при въезде в РФ иностранным гражданином, въезд которого заведомо для виновного не разрешен»).

В Прокуратуре АРК, в свою очередь, заявили, что РФ не имеет права запрещать гражданам Украины свободно перемещаться по территории страны, в то числе, в Крыму. Прокуратура открыла уголовное производство из-за незаконного задержания и ареста украинца.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

05 августа
16:49
Меджліс висловив співчуття родинам жертв вибуху в Бейруті
У представницькому органі кримськотатарського народу висловили співчуття родинам жертв та постраждалих унаслідок вибуху в Бейруті.
16:05
Чубаров записав відеозвернення до призначеного окупантами у його «справі» адвоката
Голова Меджлісу кримськотатарського народу записав відеозвернення до адвоката Олександра Осокіна, якого окупанти у Криму призначили, аби той представляв інтереси Рефата Чубарова на «суді».
15:23
Вибух у Бейруті: кількість жертв зростає
Ліванська влада заявляє, що за останніми даними, кількість жертв вибуху у Бейруті досягла позначки у 100 осіб, понад 4 тисяч — зазнали поранень.
14:25
У Севастополі помер 78-річний чоловік з COVID-19
В окупованому Севастополі помер ще один пацієнт з підтвердженим COVID-19. За останню добу у місті не виявили жодного нового випадку коронавірусної інфекції.
13:36
важно У Криму помер 95-річний Ільяс Джалілов
У Криму 5 серпня стало відомо про смерть 95-річного кримськотатарського активіста Ільяса Джалілова.
12:55
Причиною вибуху в Бейруті стала селітра з судна, що належить росіянину — ЗМІ
Аміачну селітру (нітрат амонію), яка вибухнула 4 серпня під час зварювальних робіт в Бейруті, у 2014 році конфіскували з судна під назвою Rhosus, яке належить російському підприємцю, уродженцю Хабаровська Ігорю Гречушкіну.
12:25
Окупанти знищують українську православну громаду в Криму — представництво президента в АРК
Постійне представництво президента України в АР Крим засудило відмову Верховного суду РФ переглянути рішення окупаційних «судів» Криму щодо виселення української православної громади з головного храму ПЦУ у Сімферополі.