Через 4 месяца после выборов Сергей Рудик стал нардепом

05 ноября 2019 16:55
403

На одномандатном избирательном округе №198 на внеочередных выборах в Верховную Раду, которые состоялись 21 июля, победил самовыдвиженец Сергей Рудык. Такие результаты выборов 198-м округе установила Центральная избирательная комиссия на заседании 5 ноября.

ЦИК установила результаты внеочередных парламентских выборов в 198-ом избирательном округе — народным депутатом избран Сергей Рудык, получивший 18 921 голос.

Оглашение окончательного решения ЦИК затянула из-за обжалований результатов выборов в суде, пересчета голосов. 

Так, на выборах в Верховную Раду по округу №198 победил самовыдвиженец Сергей Рудик, после чего кандидат от «Слуги народа» Наталья Дьяченко обжаловала результат выборов в парламент. 25 августа Верховный суд отменил победу Рудика и обязал пересчитать голоса. Позже президент Владимир Зеленский в представлении на роспуск Центризбиркома заявил, что ЦИК демонстрировала политическую предвзятость, и в качестве примера указал ситуацию вокруг этого округа.

Тогдашний глава ЦИК Татьяна Слипачук заявила, что в последнем судебном решении насчет ситуации на 198 округе казано, что действия комиссии были последовательными и своевременными.

В конце августа Верховный Суд отменил протокол ЦИК о результатах выборов в округе №198, согласно которому победу на нем одержал самовыдвиженец Сергей Рудык.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

16:09
В Україні оголосили штормове попередження
В Україні синоптики оголосили штормове попередження. Зокрема, сильні зливи очікуються у захiднiй та центральнiй частинах Закарпатської областi.
15:30
РФ перекинула до Білорусі ще одну групу бойовиків — Лукашенко
Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що на півдні країни перебуває ще одна група найманців приватної військової компанії з Росії.
14:45
Літак Путіна прибув до Криму — ЗМІ
Літак президента РФ Володимира Путіна прибув до окупованого Криму. Нагадаємо, що наразі кум Путіна, український нардеп Віктор Медведчук перебуває у відпустці на анексованому півострові.
14:21
РФ продовжує поставки озброєння на Донбас — розвідка
За даними головного управління розвідки, Росія продовжує поставки зброї бойовикам на територію Донбасу.
13:25
У Києві затримали «самооборонівця», якого окупанти нагородили медаллю за анексію Криму
Прокуратура АР Крим у Києві провела обшуки і повідомила про підозру у створенні незаконного воєнізованого формування учаснику «Самооборони Криму». Йдеться про мешканця окупованої Ялти, 34-річного Олександра Расшивалова.
12:54
У Німеччині заявили про початок нової хвилі COVID-19
У Німеччині заявили про нову хвилю коронавірусу, яка є слабшою у порівнянні з першою, що тривала з березня по квітень 2020 року.
12:08
COVID-19 у Севастополі виявили у туристки та місцевого жителя
В окупованому Севастополі за останню добу виявили два нових випадки коронавірусної інфекції. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупантів, досягла 1679 осіб (1323 — у Криму, 356 — у Севастополі).