Гончаренко: Почему никто не приходит с обысками к Коломойскому?

07 ноября 2019 23:33
2168

Народный депутат от фракции «Европейская солидарность», член комитета Верховной Рады Украины по вопросам бюджета Алексей Гончаренко сообщил, что не понимает, почему дело о возможном уклонении от уплаты налогов при купле-продаже частного телеканала «Прямий» стало одним из наиболее важных для органов власти.

Своим мнением Гончаренко поделился в эфире программы «PRIME:Скрипін» на телеканале ATR.

«Говорят, что Макеенко недоплатил налоги, когда покупал канал. ГБР так говорит. Мне интересно, почему ГБР не интересует «ПриватБанк» и выведенные из него миллиарды долларов? Почему никто не приходит с обысками к Коломойскому… Ну, если самая большая проблема в государстве и самая большая неуплата налогов  это телеканал «Прямий» и его покупка — мне просто смешно», — сообщил народный депутат.

Как известно, 7 ноября Государственное бюро расследований проводило следственные действия в доме Владимира Макеенко в рамках расследования производства по купле-продаже телеканала «Прямий». Руководство телеканала восприняло эти действия как «давление и наступление на свободу слова».

Напомним, в августе этого года Государственное бюро расследований вызывало на допрос экс-президента Украины Петра Порошенко в качестве свидетеля по делу о возможном уклонении от уплаты налогов при купле-продаже телеканала «Прямой». В июле сотрудники ГБР провели обыски в помещении телеканала «Прямой» в рамках этого расследования.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

29 мая
14:49
З архіву ООН видалили відео виступу колаборантів з Криму
З архіву ООН за ініціативи делегацій США та Великобританії видалили відео виступу колаборантів з окупованого Криму, які брали участь у нещодавній неформальній конференції Радбезу.
13:54
В ЗСУ повідомили про 23 нових хворих на COVID-19
У Збройних силах України за минулу добу підтвердили 23 нові випадки захворювання на коронавірус. Загальна кількість активних хворих у ЗСУ зросла до 90.
13:09
Зеленський привітав українських миротворців із Міжнародним днем миротворців ООН
Президент України Володимир Зеленський привітав українських миротворців із Міжнародним днем миротворців Організації Об'єднаних Націй.
12:28
Стрілянина у Броварах: 3 поранених, 20 затриманих
Вранці 29 травня внаслідок стрілянини у Броварах на Київщині троє чоловіків дістали поранень, поліція затримала 20 учасників розбірок.
11:52
МОЗ не рекомендує українцям старше 60 років виходити на роботу
Міністерство охорони здоров’я не рекомендує особам віком від 60 років виходити на роботу, крім працівників критичної інфраструктури і органів влади.
11:15
У Криму зафіксовані 8 нових випадків COVID-19
В окупованому Криму за минулу добу ще у вісьмох мешканців підтвердили захворювання на коронавірус. Загальна кількість інфікованих COVID-19, за офіційними даними «влади», досягла 530 осіб (369 — у Криму, 161 — у Севастополі). 14 пацієнтів, хворих на коронавірус, на півострові померли.
10:39
В Україні за добу вилікувалася рекордна кількість інфікованих COVID-19
За минулу добу в Україні від коронавірусу одужала рекордна кількість осіб — 495, виявлено 429 нових випадків COVID-19. Загальна кількість іннфікованих в країні досягла 22 тис. 811.