Сейчас в эфире
11:40
Ecdatlar sesi / Музичний проект

Украина вступит в НАТО раньше, чем в ЕС — Кулеба

12 ноября 2019 11:19
322

По словам вице-премьера по вопросам европейской и евроатлантической интеграции Дмитрия Кулебы, Украина станет членом НАТО раньше, чем вступит в Евросоюз.

Об этом сообщает «РБК-Украина».

Кулеба заявил, что через пять лет Украина планирует достичь полной совместимости с НАТО и получить решение Альянса о начале процедуры вступления.

«Политическое решение о том, что Украина будет членом Альянса, было принято еще в 2008 году. Но следующий этап — начало процедуры вступления. Мы за пять лет хотим выполнить наше домашнее задание... И через пять лет мы хотим сесть с ними за стол и сказать: ребята, мы готовы, теперь ваша очередь», — отметил он.

Кулеба предположил, что Украина получит предложение о вступлении в НАТО быстрее, чем предложение о вступлении в ЕС.

«Я считаю, что мы в НАТО вступим раньше, чем в ЕС», — подчеркул он.

Отметим, вице-премьер-министр Украины по вопросам европейской и евроатлантической интеграции Дмитрий Кулеба также заявил, что Украина готова к тому, что санкции против РФ могут быть отменены.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

11:48
Облава у Криму: стали відомі деталі затримання сліпого мусульманина Сізікова
У ході масових ранкових обшуків в Криму у селі Севастянівка Бахчисарайського району співробітники ФСБ затримали російського мусульманина, інваліда першої групи Олександра Сізікова разом з дружиною.
10:30
Кримських татар у Криму намагаються видати за терористів — Джеппар
Перший заступник міністра закордонних справ України Еміне Джеппар заявила, що російські силовики в окупованому Криму намагаються видати кримських татар за терористів.
10:09
Облава у Криму: жінка Бактемірова розповіла, як окупанти підкинули їм книгу
Жінка затриманого у Криму 7 липня мусульманина Вадима Бектемірова розповіла, що окупаційні силовики під час обшуку в їхньому будинку підкинули до дитячих іграшок книгу.
08:46
важно Облава у Криму: окупанти після обшуків затримали групу кримських татар
Вранці 7 липня окупанти у Криму за кількома адресами провели обшуки у будинках кримських татар та етнічних російських мусульман. Наразі відомо, що шістьох осіб після «слідчих дій» забрали до «управління» ФСБ у Сімферополі.
06 июля
17:31
Адвокати фігурантів бахчисарайської «справи про тероризм» підготували понад 50 свідків захисту
У Південному окружному військовому суді у Ростові-на-Дону триває судовий процес над фігурантами «справи про так званий тероризм» (друга бахчисарайська група). Адвокати підготували понад 50 свідків з боку захисту.
16:53
В РФ за «шпигунство» заарештували українського екс-футболіста
У Москві за звинуваченням у «шпигунстві на користь України» заарештували колишнього українського футболіста 53-річного Василя Василенка.
16:25
РФ продовжує переслідувати кримських татар та українців у Криму — місія США при ОБСЄ
Виконуюча обов’язки політичного радника місії США при ОБСЄ Лейн Дарнелл Баль розповіла про триваючі репресії Росії проти кримських татар та українців в окупованому Криму.