ГПУ засекретила информацию о возможном участии Богдана в уголовных делах

13 ноября 2019 20:30
1494

Генеральная прокуратура Украины засекретила информацию о том, фигурирует ли глава Офиса президента Андрей Богдан в каких-либо уголовных производствах.

Об этом сообщают «Українські Новини».

Сообщается, что на запрос, фигурирует ли Богдан в каких-либо делах и какой у него статус в них, в ГПУ ответили, что запрашиваемая информация касается личности, разрешение на обнародование которой ведомство не давало.

По данным Генпрокуратуры, информация относится к сведениям досудебного расследования и составляет тайну следствия.

Ранее Генеральная прокуратура уволила следователя, расследовавшего дело о возможной причастности главы Офиса президента Андрея Богдана к растрате госсредств в размере 32 млн гривен.

Напомним, Верховный суд Украины отклонил жалобу на назначение Андрея Богдана главой Администрации Президента в мае 2019 года.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

29 мая
14:49
З архіву ООН видалили відео виступу колаборантів з Криму
З архіву ООН за ініціативи делегацій США та Великобританії видалили відео виступу колаборантів з окупованого Криму, які брали участь у нещодавній неформальній конференції Радбезу.
13:54
В ЗСУ повідомили про 23 нових хворих на COVID-19
У Збройних силах України за минулу добу підтвердили 23 нові випадки захворювання на коронавірус. Загальна кількість активних хворих у ЗСУ зросла до 90.
13:09
Зеленський привітав українських миротворців із Міжнародним днем миротворців ООН
Президент України Володимир Зеленський привітав українських миротворців із Міжнародним днем миротворців Організації Об'єднаних Націй.
12:28
Стрілянина у Броварах: 3 поранених, 20 затриманих
Вранці 29 травня внаслідок стрілянини у Броварах на Київщині троє чоловіків дістали поранень, поліція затримала 20 учасників розбірок.
11:52
МОЗ не рекомендує українцям старше 60 років виходити на роботу
Міністерство охорони здоров’я не рекомендує особам віком від 60 років виходити на роботу, крім працівників критичної інфраструктури і органів влади.
11:15
У Криму зафіксовані 8 нових випадків COVID-19
В окупованому Криму за минулу добу ще у вісьмох мешканців підтвердили захворювання на коронавірус. Загальна кількість інфікованих COVID-19, за офіційними даними «влади», досягла 530 осіб (369 — у Криму, 161 — у Севастополі). 14 пацієнтів, хворих на коронавірус, на півострові померли.
10:39
В Україні за добу вилікувалася рекордна кількість інфікованих COVID-19
За минулу добу в Україні від коронавірусу одужала рекордна кількість осіб — 495, виявлено 429 нових випадків COVID-19. Загальна кількість іннфікованих в країні досягла 22 тис. 811.