Тема Крыма не будет обсуждаться на встрече «нормандской четверки» — глава МИД

14 ноября 2019 13:45
715

Министр иностранных дел Украины Вадим Пристайко заявил, что вопрос оккупированного Россией Крыма не будет обсуждаться на переговорах в Нормандском формате.

Фото: РБК-Украина

Фото: РБК-Украина

Об этом заявил министр иностранных дел Украины Вадим Пристайко в интервью BBC News.

«Нормандские переговоры не касаются Крыма, Крым обсуждается в других форматах», — заявил он, уточнив, что одним из таких форматов служит трибуна Организации Объединенных Наций.

Напомним, что в ходе пресс-марафона 10 октября президент Украины Владимир Зеленский заявлял про намерение обсудить крымский вопрос на прямых переговорах с Владимиром Путиным.

«Вы знаете прекрасно, к сожалению, и я неоднократно общался с людьми, которые были в Минском процессе с самого начала, и сейчас. Я постоянно поднимал вопрос: почему в Минске не обсуждается вопрос Крыма? Не обсуждается. Почему в Нормандском формате не обсуждается вопрос Крыма? Не обсуждается. Для меня Нормандский формат — это ещё и возможность возвращения вопроса решения Крыма, просто возвращение к обсуждению», — сказал Зеленский.

Тогда президент Украины отметил, что он обязательно на встрече в Нормандском формате поднимет вопрос Крыма.

На это заявление в Кремле ответили, что «обсуждение вопроса принадлежности Крыма в Нормандском или иных форматах невозможно, этот вопрос был закрыт в свое время».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10 июля
17:00
Сьогодні — день народження політв’язня Ельдара Кантемірова
10 липня фігуранту «справи про так званий тероризм» (алуштинська група) Ельдару Кантемірову виповнюється 40 років.
16:26
COVID-19 в Україні: остання доба стала рекордною за одужанням від коронавірусу
Станом на ранок 10 липня лабораторно підтверджено 52 043 випадки COVID-19, з них 24 800 одужали, 1345 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 819 випадків. Зазначимо, що остання доба стала рекордною за одужанням. Так, станом на ранок 10 липня в Україні 1016 пацієнтів одужали від коронавірусу.
16:11
У Севастополі на COVID-19 захворіла ще одна людина
В окупованому Севастополі за останню добу виявили один новий випадок коронавірусної інфекції. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупаційної влади, досягла 1089 осіб (831 — у Криму, 258 — у Севастополі).
14:59
Очільник Мінреінтеграції заявив про необхідність перегляду Мінських угод
Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков заявив, що Мінські угоди багато в чому вже не актуальні, тому їх варто переглянути.
14:42
«Суд» у Криму розгляне апеляцію на оголошення у розшук Едема Бекірова
У понеділок, 13 липня, «Верховний суд» Криму розгляне апеляцію захисту на постанову «Центрального райсуду» Сімферополя щодо оголошення у розшук екс-політв'язня Едема Бекірова.
14:24
У Чорному морі кораблі НАТО готуються до навчань
Середземноморська військово-морська група НАТО взяла курс на північно-західну акваторію Чорного моря, де невдовзі відбудуться багатонаціональні навчання Sea Breeze.
13:50
Плануємо відновити повноцінне пасажирське сполучення у серпні — «Укрзалізниця»
У разі покращення епідемічної ситуації «Укрзалізниця» планує в серпні повноцінно відновити залізничне сполучення.