Сейчас в эфире
08:40
Yırla sazım / Співай, мій сазе

Денисова ведет переговоры о совместном визите в оккупированный Крым с Миятович

14 ноября 2019 21:35
327

Уполномоченный Верховной Рады Украины по правам человека Людмила Денисова не имеет доступа ни на территорию не подконтрольного Украине Донбасса, ни на территорию оккупированного Крыма, однако ведется работа, чтобы поездки туда стали возможными.

Об этом сообщает Укринформ. 

«Проводим переговоры по поводу посещения временно оккупированного Крыма… Полтора года проводим, пока еще не достигли результата... Но хотя бы в эту сторону уже начали смотреть», — сказала Денисова.

Она добавила, что переговоры ведутся совместно с Дуней Миятович, главой Комитета по правам человека, визит может быть совместным.

Денисова заверила, что ареста не боится, но должна понимать цель своей поездки в Крым и ее результат, насколько местная «власть» предоставит возможность работать.

Что касается неподконтрольных территорий Донбасса, то в свете разведения сил, по оценкам Денисовой, «мы приближаемся к той ситуации, когда такая поездка будет возможной». Не исключено, что в составе миссии ОБСЕ или при содействии других международных организаций. Переговоры об этом также ведутся.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

14 июля
17:05
Політв'язня Алієва утримують у підвалі СІЗО за відмову брати участь у голосуванні за зміни до Конституції РФ
Кримськотатарського політв'язня, фігуранта «справи про так званий тероризм» (ялтинська група) Мусліма Алієва утримують у задушливому підвальному приміщенні СІЗО у російському місті Таганрог через те, що він відмовився брати участь у голосуванні за зміни до Конституції РФ.
16:33
Суд в РФ заборонив політв’язню Муедінову говорити на засіданні кримськотатарською
На суді у російському місті Сочі заборонили кримськотатарському політв’язню, фігуранту «справи про так званий тероризм» (друга сімферопольська група) Яшару Муедінову говворити на засіданні рідною кримськотатарською мовою.
15:59
Російському актору на 3 роки заборонили в’їзд до України
Російському актору, який раніше незаконно відвідував окупований Крим, заборонили в'їзд до України на три роки.
15:28
«Orman tyrkysy»: Ахтем Сеїтаблаєв поставить кримськотатарську виставу за твором Лесі Українки
Український режисер кримськотатарського походження Ахтем Сеїтаблаєв повідомив, що найближчим часом в Україні почнеться робота над виставою «Orman tyrkysy» («Лісова пісня») за однойменним твором Лесі Українки.
14:34
3-річна дитина заразилася коронавірусом у Севастополі
В окупованому Севастополі за останню добу виявили один новий випадок коронавірусної інфекції. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупантів, досягла 1171 особи (889 — у Криму, 282 — у Севастополі).
13:59
В Україну не пропустили 4 росіян за незаконні відвідини Криму
13 липня співробітники Херсонського загону Державної прикордонної служби України не пропустили на територію країни чотирьох громадян Росії, які раніше незаконно відвідували окупований Крим. Росіянам заборонили в’їзд в Україну на три роки.
13:39
Правозахисники просять МЗС відреагували на заборону РФ кримчанам перетинати адмінмежу більше одного разу
Громадська ініціатива «КримSOS» просить міністра закордонних справ України Дмитра Кулебу відреагувати на незаконне обмеження Росією права мешканців окупованого півострова на вільний перетин тимчасової адміністративної межі з Кримом.