Сейчас в эфире
08:40
Yırla sazım / Співай, мій сазе

Я не хочу брать ответственность за бюджет-2020 — Кучеренко

14 ноября 2019 22:28
351

Народный депутат из фракции «Батьківщина» Алексей Кучеренко заявил, что не хочет брать на себя ответственность за проголосованный Верховной Радой бюджет-2020 и его выполнение правительством.

Об этом депутат сообщил в эфире программы «PRIME:Скрипін» на телеканале ATR.

«Он [бюджет] мне не нравится многими вещами. Я ничего абсолютно не вижу в социальном там плане. <...> С одной стороны, неплохо поднять расходы на оборону, на «Укроборонпром», а с другой стороны, я хотел бы, чтобы показали, а сколько денег наших с вами десятков миллиардов исчезло за прошедшие годы в «Укроборонпроме»? <...> Мне не нравится, что на теплые кредиты там всего 400 млн гривен. Мне не нравится, что там питьевая вода — 0. Мне не нравятся другие строки этого бюджета. И зачем мне брать ответственность за этот бюджет? Я не хочу брать ответственность за этот бюджет и за его выполнение нынешним правительством», — отметил Кучеренко.

Напомним, Верховная Рада Украины на пленарном заседании 14 ноября приняла закон о госбюджете-2020 в целом.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

14 июля
17:05
Політв'язня Алієва утримують у підвалі СІЗО за відмову брати участь у голосуванні за зміни до Конституції РФ
Кримськотатарського політв'язня, фігуранта «справи про так званий тероризм» (ялтинська група) Мусліма Алієва утримують у задушливому підвальному приміщенні СІЗО у російському місті Таганрог через те, що він відмовився брати участь у голосуванні за зміни до Конституції РФ.
16:33
Суд в РФ заборонив політв’язню Муедінову говорити на засіданні кримськотатарською
На суді у російському місті Сочі заборонили кримськотатарському політв’язню, фігуранту «справи про так званий тероризм» (друга сімферопольська група) Яшару Муедінову говворити на засіданні рідною кримськотатарською мовою.
15:59
Російському актору на 3 роки заборонили в’їзд до України
Російському актору, який раніше незаконно відвідував окупований Крим, заборонили в'їзд до України на три роки.
15:28
«Orman tyrkysy»: Ахтем Сеїтаблаєв поставить кримськотатарську виставу за твором Лесі Українки
Український режисер кримськотатарського походження Ахтем Сеїтаблаєв повідомив, що найближчим часом в Україні почнеться робота над виставою «Orman tyrkysy» («Лісова пісня») за однойменним твором Лесі Українки.
14:34
3-річна дитина заразилася коронавірусом у Севастополі
В окупованому Севастополі за останню добу виявили один новий випадок коронавірусної інфекції. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупантів, досягла 1171 особи (889 — у Криму, 282 — у Севастополі).
13:59
В Україну не пропустили 4 росіян за незаконні відвідини Криму
13 липня співробітники Херсонського загону Державної прикордонної служби України не пропустили на територію країни чотирьох громадян Росії, які раніше незаконно відвідували окупований Крим. Росіянам заборонили в’їзд в Україну на три роки.
13:39
Правозахисники просять МЗС відреагували на заборону РФ кримчанам перетинати адмінмежу більше одного разу
Громадська ініціатива «КримSOS» просить міністра закордонних справ України Дмитра Кулебу відреагувати на незаконне обмеження Росією права мешканців окупованого півострова на вільний перетин тимчасової адміністративної межі з Кримом.