Сейчас в эфире
08:40
Yırla sazım / Співай, мій сазе

Сенцов получил премию имени Магнитского

15 ноября 2019 07:46
637

В Лондоне 14 ноября состоялась церемония награждения Олега Сенцова премией в области журналистских расследований и защиты прав человека имени Сергея Магнитского.

ФОТО: Олег Сенцов/FB

ФОТО: Олег Сенцов/FB

Об этом сообщил сам бывший политзаключенный в своем Facebook.

«Лондон. Церемония награждения премии Магнитского», — подписал фото с церемонии Сенцов.

Трансляция церемонии, которая традиционно проходит в Лондоне, велась на YouTube-канале Hermitage Capital Management — в инвестиционном фонде, где работал Сергей Магнитский. Награду бывшему политзаключенному вручила дочь сенатора Джона Маккейна Меган, ее отец был посмертно награжден премией Магнитского в прошлом году.

Отметим, что награда была присуждена Олегу Сенцову еще в ноябре прошлого года, однако режиссер не мог ее принять лично, находясь в российской тюрьме.

Премия Магнитского присуждается с 2015 года. Награда вручается за заслуги в сфере журналистских расследований и за деятельность по борьбе за права человека.

Как сообщал ATR, 7 сентября 2019 года в рамках взаимного процесса освобождения граждан между Украиной и РФ в Украину вернулись 11 политзаключенных и 24 военнопленных моряка, в том числе украинский режиссер из Крыма Олег Сенцов.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

14 июля
17:05
Політв'язня Алієва утримують у підвалі СІЗО за відмову брати участь у голосуванні за зміни до Конституції РФ
Кримськотатарського політв'язня, фігуранта «справи про так званий тероризм» (ялтинська група) Мусліма Алієва утримують у задушливому підвальному приміщенні СІЗО у російському місті Таганрог через те, що він відмовився брати участь у голосуванні за зміни до Конституції РФ.
16:33
Суд в РФ заборонив політв’язню Муедінову говорити на засіданні кримськотатарською
На суді у російському місті Сочі заборонили кримськотатарському політв’язню, фігуранту «справи про так званий тероризм» (друга сімферопольська група) Яшару Муедінову говворити на засіданні рідною кримськотатарською мовою.
15:59
Російському актору на 3 роки заборонили в’їзд до України
Російському актору, який раніше незаконно відвідував окупований Крим, заборонили в'їзд до України на три роки.
15:28
«Orman tyrkysy»: Ахтем Сеїтаблаєв поставить кримськотатарську виставу за твором Лесі Українки
Український режисер кримськотатарського походження Ахтем Сеїтаблаєв повідомив, що найближчим часом в Україні почнеться робота над виставою «Orman tyrkysy» («Лісова пісня») за однойменним твором Лесі Українки.
14:34
3-річна дитина заразилася коронавірусом у Севастополі
В окупованому Севастополі за останню добу виявили один новий випадок коронавірусної інфекції. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупантів, досягла 1171 особи (889 — у Криму, 282 — у Севастополі).
13:59
В Україну не пропустили 4 росіян за незаконні відвідини Криму
13 липня співробітники Херсонського загону Державної прикордонної служби України не пропустили на територію країни чотирьох громадян Росії, які раніше незаконно відвідували окупований Крим. Росіянам заборонили в’їзд в Україну на три роки.
13:39
Правозахисники просять МЗС відреагували на заборону РФ кримчанам перетинати адмінмежу більше одного разу
Громадська ініціатива «КримSOS» просить міністра закордонних справ України Дмитра Кулебу відреагувати на незаконне обмеження Росією права мешканців окупованого півострова на вільний перетин тимчасової адміністративної межі з Кримом.