Зеленский подписал закон об автокреслах для детей

15 ноября 2019 22:16
692

Президент Украины Владимир Зеленский подписал Закон «О внесении изменений в Кодекс Украины об административных правонарушениях относительно установления ответственности за нарушение правил перевозки детей» № 224-ІХ.

Об этом сообщается на сайте президента.

Закон дополняет ст. 121 КУ об административных правонарушениях (КоАП) новыми частями. Согласно нововведениям, за нарушение правил перевозки детей на водителя налагается штраф в размере 30 необлагаемых минимумов доходов граждан (510 грн). Повторное правонарушение, совершенное в течение года, влечет за собой штраф в размере 50 необлагаемых минимумов доходов граждан (850 грн).

На органы Национальной полиции возлагается обязанность рассматривать дела об административных правонарушениях относительно нарушения правил перевозки детей.

Закон вступает в силу со дня, следующего за днем его опубликования.

Напомним, парламент принял данный документ 29 октября 2019 года. Ранее перевозить детей до 12 лет и ростом до 145 см в машине без использования специальных средств, которые позволят пристегнуть ребенка ремнями безопасности, было запрещено. Однако штрафы не были предусмотрены. 

Ранее президент Украины Владимир Зеленский подписал Закон «О внесении изменений в некоторые законы Украины по управлению безопасностью автомобильных дорог» № 200-ІХ.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

12 августа
15:55
Перетин КПВВ з Кримом: у Зеленського поширили нові контакти для консультацій
Постійне представництво президента України в АР Крим поширило нові контакти для консультацій щодо перетину КПВВ на адмінмежі з окупованим Кримом.
15:23
Закриття КПВВ на адмінмежі з Кримом: уряд зробив виняток для абітурієнтів та студентів
12 серпня на засіданні Кабінету міністрів України було ухвалено рішення про внесення змін до Постанови про припинення роботи КПВВ на адмінмежі з Кримом до 30 серпня. Згідно із змінами, кримські абітурієнти та студенти можуть перетинати пункти пропуску в обох напрямках за гуманітарними підставами без обов’язкової самоізоляції.
14:25
важно Чубаров вимагає від керівництва України поновити консультації з Меджлісом з приводу питань, пов’язаних із Кримом
У Меджлісі кримськотатарського народу заявили, що ухвала Кабміну щодо закриття КПВВ на адмінмежі з окупованим Кримом порушує права українців, викликає обурення у мешканців півострова і дискредитує уряд України. Так, у Меджлісі закликали керівництво країни поновити практику проведення консультацій з представницьким органом кримськотатарського народу.
13:48
У Криму повідомляють про ще одну смерть від COVID-19
В окупованому Криму повідомляють про чергову смерть пацієнта з коронавірусом. Загальна кількість смертей від COVID-19 на півострові досягла 49 пацієнтів з COVID-19 (38 — у Криму, 11 — у Севастополі).
13:09
Україна закликає владу Білорусі звільнити протестувальників — Кулеба
Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба озвучив офіційну позицію МЗС щодо протестів в Білорусі, зазначивши, що Київ засуджує насильство та закликає до звільнення затриманих протестувальників.
12:19
COVID-19 в Україні: за добу — майже півтори тисячі нових хворих
Станом на ранок 12 серпня в Україні лабораторно підтверджено 84 548 випадків COVID-19. За добу зафіксували 1433 інфікованих.
11:37
Глюкоза заявила, що її слова про «український Крим» змонтували
Російська співачка Глюкоза, якій вже вдруге вручили трирічну заборону на в’їзд до України, заявила, що у ході спілкування з українськими прикордонниками вона не називала Крим українським, а відео, яке поширила Держприкордонслужба, було змонтоване.