На Донбассе из-за подрыва на минах погибли более тысячи человек — ООН

20 ноября 2019 08:45
284

С 2014 года из-за подрыва на минах на Донбассе погибли более 1 тыс. человек.

Об этом сообщает Организация объединенных наций в Twitter.

Отмечается, что мины стали основной причиной жертв среди детей в 2018 году. Почти половина жертв среди гражданских связана с минами.

«Украина: с 2014 года более 1 тысячи человек подорвались на минах. В 2018 году 43% жертв среди мирного населения было связано с подрывами на минах. Мины были основной причиной жертв среди детей в 2018 году. Мины продолжают угрожать жизни людей», — говорится в сообщении.

Напомним, ранее в Организации объединенных наций назвали военный конфликт на Донбассе самым «старым» в мире, потому что 30% из тех, кто нуждаются в помощи из-за него, — пожилые люди.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

26 мая
17:39
Французька газета виправила помилку з «російським» Кримом
Французьке видання Le Monde виправило помилку на мапі поширення коронавірусу, на якій раніше тимчасово окупований Крим помилково позначили як територію Росії.
16:59
У Києві поховали кримського татарина, який воював на Донбасі
26 травня на Лісовому цвинтарі у Києві попрощалися з Ескендером Османовим — 34-річним кримськотатарським волонтером, який боронив Україну у війні на Донбасі.
16:39
Французька газета опублікувала карту з «російським» Кримом
Французьке видання Le Monde опублікувало карту поширення коронавірусу, на якій тимчасово окупований український Крим помилково позначений як територія Росії.
15:53
Зеленський хоче застрахувати усіх медиків, які працюють з хворими на COVID-19
Президент України Володимир Зеленський наполягає на страхуванні усіх українських лікарів, які працюють з хворими на COVID-19.
15:07
В Севастополі підтвердили ще один випадок COVID-19
В окупованому Севастополі 26 травня зареєстрували один новий випадок захворювання на COVID-19. Загальна кількість хворих на COVID-19, за офіційними даними «влади», досягла 507 осіб (349 — у Криму, 158 — у Севастополі).
14:25
В МЗС відреагували на переслідування Росією журналіста Муждабаєва
Порушення кримінальної справи у Росії проти журналіста та телеведучого ATR Айдера Муждабаєва є зловживанням антитерористичним законодавством.
13:39
Путін намагатиметься провести у Криму ще один фейковий референдум — Клімкін
Президент РФ Володимир Путін та його посіпаки з окупованого Криму намагаються довести міжнародному співтовариству, що анексії не було, що кримчани начебто «самі зробили свій вибір». Заради цього РФ намагатиметься провести у Криму і інші фейкові референдуми.