Я бы не преувеличивала роль Богдана во фракции — Верещук

22 ноября 2019 22:15
583

Руководитель Офиса президента Андрей Богдан не оказывает сильного влияния на фракцию «Слуга народа».

Об этом народный депутат от фракции «Слуга народа» Ирина Верещук заявила в эфире программы «PRIME:Ференс» на телеканале ATR.

«Я бы не преувеличивала роль Богдана. Возможно, я чего-то не вижу и не чувствую, возможно, другие группы, а мы слышали, что и Антон Поляков рассказывал, теперь уже исключенный из фракции, о том, как его вызвали на ковер к Богдану, и там был и Арахамия, и Разумков. Меня никто на ковер к Богдану не вызывал, я не имела никакого разговора, я с ним не знакома, равно как и с другими высокопоставленными из Офиса президента. Ни в коем случае, например мое не голосования за землю, не вызвало каких-то негативных реакций», — рассказала она.

Верещук также отметила, что Богдан все реже появляется на заседаниях фракции. Народный депутат предполагает, что глава Офиса президента может оказывать влияние, как говорят другие нардепы, но не сильное.

«Я не могу сказать, что Богдан влияет на фракцию слишком сильно», — отметила Ирина Верещук.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

29 мая
14:49
З архіву ООН видалили відео виступу колаборантів з Криму
З архіву ООН за ініціативи делегацій США та Великобританії видалили відео виступу колаборантів з окупованого Криму, які брали участь у нещодавній неформальній конференції Радбезу.
13:54
В ЗСУ повідомили про 23 нових хворих на COVID-19
У Збройних силах України за минулу добу підтвердили 23 нові випадки захворювання на коронавірус. Загальна кількість активних хворих у ЗСУ зросла до 90.
13:09
Зеленський привітав українських миротворців із Міжнародним днем миротворців ООН
Президент України Володимир Зеленський привітав українських миротворців із Міжнародним днем миротворців Організації Об'єднаних Націй.
12:28
Стрілянина у Броварах: 3 поранених, 20 затриманих
Вранці 29 травня внаслідок стрілянини у Броварах на Київщині троє чоловіків дістали поранень, поліція затримала 20 учасників розбірок.
11:52
МОЗ не рекомендує українцям старше 60 років виходити на роботу
Міністерство охорони здоров’я не рекомендує особам віком від 60 років виходити на роботу, крім працівників критичної інфраструктури і органів влади.
11:15
У Криму зафіксовані 8 нових випадків COVID-19
В окупованому Криму за минулу добу ще у вісьмох мешканців підтвердили захворювання на коронавірус. Загальна кількість інфікованих COVID-19, за офіційними даними «влади», досягла 530 осіб (369 — у Криму, 161 — у Севастополі). 14 пацієнтів, хворих на коронавірус, на півострові померли.
10:39
В Україні за добу вилікувалася рекордна кількість інфікованих COVID-19
За минулу добу в Україні від коронавірусу одужала рекордна кількість осіб — 495, виявлено 429 нових випадків COVID-19. Загальна кількість іннфікованих в країні досягла 22 тис. 811.