В Днипре избили проукраинских активистов

23 ноября 2019 12:01
4271

22 ноября в Днипре неизвестные личности в балаклавах ворвались в помещение организации «Просвіта» и избили активистов «Сообщества активной молодежи — САМ».

Об этом на своей странице в Facebook сообщил один из пострадавших — Владислав Мельничук.

«22 ноября, около 22 часов вечера, пятеро молодых людей в балаклавах ворвались в помещение «Просвіти» в Днипре и напали на меня и Вирослава Цюпьяка. Избиение произошло в помещении общественной организации при свидетелях. Сейчас пишем заявление в полицию и едем в больницу. Есть травмы черепа, челюсти и носа», — написал Мельничук.

По словам председателя правления ОО «ZMINA. Центр прав человека» Татьяны Печончик, Владислав Мельничук организовал кампанию за переименование Днепропетровской области в Сичеславскую, приложил усилия к появлению в Днипре городского молодежного центра и стал соучредителем Ассоциация молодежных центров Украины. Кроме того, он помогал организовывать акции «Кто заказал Катю Гандзюк»?

В полиции сообщили, что нападение на активистов квалифицировано как хулиганство. Правоохранители открыли уголовное производство по ч. 1 ст. 296 Уголовного кодекса Украины. В настоящее время выясняются все обстоятельства происшествия, представители Нацполиции опрашивают свидетелей и разыскивают злоумышленников.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

29 мая
14:49
З архіву ООН видалили відео виступу колаборантів з Криму
З архіву ООН за ініціативи делегацій США та Великобританії видалили відео виступу колаборантів з окупованого Криму, які брали участь у нещодавній неформальній конференції Радбезу.
13:54
В ЗСУ повідомили про 23 нових хворих на COVID-19
У Збройних силах України за минулу добу підтвердили 23 нові випадки захворювання на коронавірус. Загальна кількість активних хворих у ЗСУ зросла до 90.
13:09
Зеленський привітав українських миротворців із Міжнародним днем миротворців ООН
Президент України Володимир Зеленський привітав українських миротворців із Міжнародним днем миротворців Організації Об'єднаних Націй.
12:28
Стрілянина у Броварах: 3 поранених, 20 затриманих
Вранці 29 травня внаслідок стрілянини у Броварах на Київщині троє чоловіків дістали поранень, поліція затримала 20 учасників розбірок.
11:52
МОЗ не рекомендує українцям старше 60 років виходити на роботу
Міністерство охорони здоров’я не рекомендує особам віком від 60 років виходити на роботу, крім працівників критичної інфраструктури і органів влади.
11:15
У Криму зафіксовані 8 нових випадків COVID-19
В окупованому Криму за минулу добу ще у вісьмох мешканців підтвердили захворювання на коронавірус. Загальна кількість інфікованих COVID-19, за офіційними даними «влади», досягла 530 осіб (369 — у Криму, 161 — у Севастополі). 14 пацієнтів, хворих на коронавірус, на півострові померли.
10:39
В Україні за добу вилікувалася рекордна кількість інфікованих COVID-19
За минулу добу в Україні від коронавірусу одужала рекордна кількість осіб — 495, виявлено 429 нових випадків COVID-19. Загальна кількість іннфікованих в країні досягла 22 тис. 811.