Миссия МВФ завершила работу в Украине

23 ноября 2019 17:03
529

22 ноября миссия Международного валютного фонда завершила свою работу в Украине, отметив существенный прогресс на пути развития реформ.

Об этом сообщает «Экономическая правда», ссылаясь на информацию из пресс-релиза Фонда.

«Команда специалистов МВФ провела конструктивные и плодотворные обсуждения с представителями власти Украины. Миссия МВФ отдала должное существенному прогрессу, который был достигнут в последние несколько месяцев на пути развития реформ и соблюдения взвешенной экономической политики», — заявил по итогам визита глава миссии Рон ван Роден.

По его словам, миссия достигла заметного дальнейшего продвижения в дискуссиях о мерах и реформах, которые могли бы лечь в основу новой программы МВФ.

«Среди таких шагов — меры в денежно-кредитном, налогово-бюджетном и финансовом секторах, так же как и реформы, направленные на улучшение бизнес-среды, усиление верховенства права и наращивание экономического роста. Дискуссии продлятся в следующие недели», — подытожил ван Роден.

Ранее появилась информация, что очередным требованием МВФ для открытия новой программы стал запрет на возвращение национализированных банков. В то же время, олигарх Игорь Коломойский заявил, что вскоре национализированный в 2016 году «ПриватБанк» вернется в его собственность и в МВФ об этом знают.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

17:48
З’явилася інформація про те, куди етапували політв'язня Енвера Сейтосманова
Кримськотатарського політв'язня, фігуранта «справи про так званий тероризм» (севастопольська група) Енвера Сейтосманова, якого раніше засудили до 17 років позбавлення волі за сфабрикованими звинуваченнями, ймовірніше за все етапували у колонію у Башкортостані.
17:27
Лукашенко призначив нового прем'єр-міністра Білорусі
За три місяці до президентських виборів у Білорусі Олександр Лукашенко призначив новий склад уряду. Прем'єр-міністром країни став екс-голова Держкомвоєнпрому Роман Головченко.
16:58
Суд дозволив примусово доставити Порошенка на допит у ДБР
Печерський районний суд Києва 4 червня надав дозвіл ДБР здійснити примусовий привід Петра Порошенко на допит 10 червня.
16:15
У Криму знову дозволили урочисту реєстрацію шлюбів
Органи реєстрації актів цивільного стану (РАЦС) в окупованому Криму відновили проведення урочистої реєстрації шлюбів, але з певними обмеженнями. Раніше «влада» окупованого Криму заборонила проводити відповідні заходи через поширення коронавірусу на півострові.
15:47
Україна посилює патрулювання пляжів на Азовському морі — МВС
Через послаблення карантинних обмежень в Україні посилять патрулювання прибережних зон поблизу Азовського моря. Зокрема, правоохоронці контролюватимуть пляжі у Маріуполі.
14:58
Мешканець Севастополя привіз COVID-19 в Крим з Росії
У Севастополі окупанти повідомляють про один новий випадок COVID-19, чоловік привіз вірус з Санкт-Петербурга. Загальна кількість хворих в Криму, за офіційними даними «влади» півострова, досягла 576 осіб (405 — у Криму, 171 — у Севастополі).
14:21
Зеленський випив каву у кафе в Хмельницькому: каже, що готовий заплатити штраф
Володимир Зеленський під час робочого візиту у Хмельницькій області завітав на каву до однієї з місцевих кав’ярень. Після цього президент заявив про готовність заплатити штраф, якщо візит у кафе є порушенням правил карантину.