«Суд» в Крыму оштрафовал журналиста Гайворонского «за оскорбление Путина»

26 ноября 2019 07:25
439

«Ялтинский городской суд» 25 ноября оштрафовал на 30 тысяч рублей крымского журналиста Евгения Гайворонского за пост в соцсети Facebook, в котором тот, по версии крымских «правоохранителей», назвал президента РФ Владимира Путина нецензурным словом.

Об этом сообщает Крымская правозащитной группа.

Согласно постановлению «судьи», 7 октября 2019 года журналист опубликовал у себя на странице в Facebook пост, в котором «в неприличной форме, с использованием ненормативной лексики разместил текстовый комментарий, дающий отрицательную оценку президенту Путину В. В.».

Действия Гайворонского крымские «правоохранители» квалифицировали как мелкое хулиганство — часть 3 статьи 20.1 Кодекса об административных правонарушениях РФ. Журналиста оштрафовали на 30 тысяч рублей.

Напомним, в марте 2019 года «Мировой суд» в Ялте арестовал ялтинского журналиста и блогера Евгения Гайворонского на 12 суток якобы за совершение административного правонарушения, предусмотренного частью 1 статьи 6.9 КоАП (употребление наркотических веществ без назначения врача). До этого силовики провели у Гайворонского обыск. У него были изъяты документы, электронная техника, телефон, компьютер.

Ранее в эфире программы «Saba» на телеканале ATR он рассказал, что большинство населения Крыма хочет вернуться в состав Украины.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

05 июня
17:15
У Києві за добу зафіксували рекордну кількість смертей від COVID-19
За минулу добу у Києві зафіксували рекордні чотири летальні випадки від коронавірусу. Загалом кількість інфікованих осіб у столиці перевищила 3 тис. 200.
16:45
Нарімана Мемедемінова етапували у колонію-поселення
Кримськотатарського політв'язня, громадського журналіста з Криму Нарімана Мемедемінова, якого раніше засудили в РФ до 2 років і 6 місяців ув'язнення за сфабрикованими звинуваченнями, етапували у колонію для відбування покарання.
16:06
Прокуратура АРК готує дані щодо переслідувань журналістів у Криму для суду в Гаазі
Прокуратура Автономної Республіки Крим спільно з Українською Гельсінською спілкою з прав людини готує чергове повідомлення до Офісу прокурора Міжнародного кримінального суду, в якому розкриють факти переслідування журналістів в окупованому Криму.
15:31
ЄС продовжив заборону на в'їзд для іноземців після 15 червня
Країни Європейського Союзу вирішили продовжити обмеження після 15 червня на в'їзд громадян третіх країн, зокрема й українців.
14:51
Ще 2 випадки COVID-19 підтвердили у Севастополі
В окупованому Севастополі за останню добу підтвердили два нових випадки коронавірусу, загальна кількість хворих в Криму, за офіційними даними «влади», досягла 586 осіб (413 — у Криму, 173 — у Севастополі). 16 пацієнтів, хворих на коронавірус, на півострові померли.
14:23
В Україні з 10 червня зможуть запрацювати готелі й санаторії
З наступної середи, 10 червня, у тих областях України, де буде позитивна епідемічна ситуація, зможуть відкритися готелі та санаторії.
13:43
МОЗ: Масковий режим в Україні поки не скасовуватимуть
Масковий режим, запроваджений в Україні через пандемію COVID-19, поки скасовувати не збираються.