Путин разрешил российским спецслужбам сбивать беспилотники

02 декабря 2019 18:46
261

Президент РФ Владимир Путин подписал закон, наделяющий сотрудников спецслужб полномочиями сбивать беспилотники в случае «угрозы безопасности».

Так, ФСБ, ФСО, МВД, СВР, Росгвардия и Федеральная служба исполнения наказаний (ФСИН) получают полномочия по «пресечению нахождения беспилотных воздушных судов в воздушном пространстве в установленных законом целях, в том числе посредством подавления или преобразования сигналов дистанционного управления беспилотными воздушными судами, а также повреждения или уничтожения таких судов».

В законе есть, в частности, норма, дающая возможность представителям российских правоохранительных органов и спецслужб забирать пульты управления и самостоятельно сажать беспилотники в случае, если они представляют угрозу для людей.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

09 июля
16:51
ЄС вимагає від РФ припинити переслідування кримських татар
Європейський Союз засудив останні затримання кримських татар в окупованому Криму, назвавши їх незаконними.
16:21
Фільм Сенцова «Носоріг» отримає державну підтримку
Фільм «Носоріг» українського режисера, колишнього політв’язня Олега Сенцова отримає державну підтримку у розмірі 25 млн. грн.
16:09
Amazon оштрафували за роботу в окупованому Криму
Мінфін США оштрафував Amazon за порушення санкційних програм, введених Управлінням з контролю за іноземними активами (OFAC). Зокрема, американська компанія постачала товари в окупований Крим, а також в Сирію та Іран.
15:29
важно Росія оголосила колишнього ведучого ATR Бабченка «терористом» і «екстремістом»
Росія включила відомого журналіста Аркадія Бабченка до переліку «терористів» і «екстремістів».
15:19
«Суд» у Криму арештував ще двох кримських татар на два місяці
9 липня «Київський районний суд» Сімферополя арештував ще двох кримських татар, затриманих під час чергової масової облави у Криму, яку ФСБ влаштувала вранці 7 липня.
13:59
Колаборант Кангієв: Чому за 6 років до мене не прийшли з обшуком? Може тому, що в мене немає бороди?
«Очільник» окупаційного «Державного комітету у справах національностей» Криму Альберт Кангієв вийшов до невдоволених кримських татар, які зібралися під будівлею «Радміну» через останню облаву ФСБ. Він, заявивши, що «ми всі зліплені з одного тіста», закликав присутніх до діалогу.
12:58
У Севастополі — три нових випадки СOVID-19
В окупованому Севастополі за останню добу виявили три нових випадки коронавірусної інфекції. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупантів, досягла 1072 осіб (815 — у Криму, 257 — у Севастополі).