В МИД Украины отреагировали на заявления посла Венгрии

02 декабря 2019 20:49
339

МИД Украины в понедельник вызвал посла Венгрии Иштвана Ийдярто после его заявлений об автономии венгерского национального меньшинства в Украине и блокировке венгерской стороной деятельности комиссии «Украина-НАТО».

ФОТО: Главком

ФОТО: Главком

Об этом сообщила пресс-служба министерства.

Послу Венгрии в Украине была вручена нота протеста. В ходе беседы дипломаты также напомнили, что закон Украины «Об образовании» не нарушает права украинцев венгерского происхождения, а наоборот дает им возможности лучшей самореализации в Украине, и это было подтверждено Венецианской комиссией.

Как сообщал ATR, посол Венгрии в Украине Иштван Ийдярто заявил, что для национальных меньшинств украинского языка не должно быть так много в школе, и добавил, что учить его трудно.

В мае МИД Венгрии выразило надежду, что с президентом Зеленским «смогут решиться проблемные вопросы» венгерского нацменьшинства в Украине.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

17:39
Французька газета виправила помилку з «російським» Кримом
Французьке видання Le Monde виправило помилку на мапі поширення коронавірусу, на якій раніше тимчасово окупований Крим помилково позначили як територію Росії.
16:59
У Києві поховали кримського татарина, який воював на Донбасі
26 травня на Лісовому цвинтарі у Києві попрощалися з Ескендером Османовим — 34-річним кримськотатарським волонтером, який боронив Україну у війні на Донбасі.
16:39
Французька газета опублікувала карту з «російським» Кримом
Французьке видання Le Monde опублікувало карту поширення коронавірусу, на якій тимчасово окупований український Крим помилково позначений як територія Росії.
15:53
Зеленський хоче застрахувати усіх медиків, які працюють з хворими на COVID-19
Президент України Володимир Зеленський наполягає на страхуванні усіх українських лікарів, які працюють з хворими на COVID-19.
15:07
В Севастополі підтвердили ще один випадок COVID-19
В окупованому Севастополі 26 травня зареєстрували один новий випадок захворювання на COVID-19. Загальна кількість хворих на COVID-19, за офіційними даними «влади», досягла 507 осіб (349 — у Криму, 158 — у Севастополі).
14:25
В МЗС відреагували на переслідування Росією журналіста Муждабаєва
Порушення кримінальної справи у Росії проти журналіста та телеведучого ATR Айдера Муждабаєва є зловживанням антитерористичним законодавством.
13:39
Путін намагатиметься провести у Криму ще один фейковий референдум — Клімкін
Президент РФ Володимир Путін та його посіпаки з окупованого Криму намагаються довести міжнародному співтовариству, що анексії не було, що кримчани начебто «самі зробили свій вибір». Заради цього РФ намагатиметься провести у Криму і інші фейкові референдуми.