Зеркаль: Нормандская встреча для Зеленского — испытание большим боем

02 декабря 2019 22:28
1019

Заместитель министра иностранных дел Украины Лана Зеркаль считает, что встреча в Нормандском формате станет для президента Украины Владимира Зеленского своеобразным испытанием.

Фото: АTR

Фото: АTR

Об этом она рассказала в эфире программы «PRIME:Муждабаєв» на телеканале ATR.

Елена Зеркаль, комментируя последнее видеообращение Зеленского, отметила, что оно адаптировано для зрителей.

«Я думаю, что это адаптировано для зрителя и в Нормандском формате будет разговор другого характера. Там встречаются все-таки лидеры серьезных стран с большим дипломатическим опытом и поэтому разговор будет идти по тому сценарию, который понятен для них. Поэтому, действительно, у президента будет такое испытание большим боем и ему придется пройти через этот бой. Как он пройдет — будет многое зависеть», — отметила Зеркаль.

Напомним, президент Украины Владимир Зеленский опубликовал новое видеообращение в своих соцсетях, а котором рассказал новости минувшей недели, а также поделился планами на следующую, в том числе рассказал о подготовке к встрече в Нормандском формате.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

29 мая
14:49
З архіву ООН видалили відео виступу колаборантів з Криму
З архіву ООН за ініціативи делегацій США та Великобританії видалили відео виступу колаборантів з окупованого Криму, які брали участь у нещодавній неформальній конференції Радбезу.
13:54
В ЗСУ повідомили про 23 нових хворих на COVID-19
У Збройних силах України за минулу добу підтвердили 23 нові випадки захворювання на коронавірус. Загальна кількість активних хворих у ЗСУ зросла до 90.
13:09
Зеленський привітав українських миротворців із Міжнародним днем миротворців ООН
Президент України Володимир Зеленський привітав українських миротворців із Міжнародним днем миротворців Організації Об'єднаних Націй.
12:28
Стрілянина у Броварах: 3 поранених, 20 затриманих
Вранці 29 травня внаслідок стрілянини у Броварах на Київщині троє чоловіків дістали поранень, поліція затримала 20 учасників розбірок.
11:52
МОЗ не рекомендує українцям старше 60 років виходити на роботу
Міністерство охорони здоров’я не рекомендує особам віком від 60 років виходити на роботу, крім працівників критичної інфраструктури і органів влади.
11:15
У Криму зафіксовані 8 нових випадків COVID-19
В окупованому Криму за минулу добу ще у вісьмох мешканців підтвердили захворювання на коронавірус. Загальна кількість інфікованих COVID-19, за офіційними даними «влади», досягла 530 осіб (369 — у Криму, 161 — у Севастополі). 14 пацієнтів, хворих на коронавірус, на півострові померли.
10:39
В Україні за добу вилікувалася рекордна кількість інфікованих COVID-19
За минулу добу в Україні від коронавірусу одужала рекордна кількість осіб — 495, виявлено 429 нових випадків COVID-19. Загальна кількість іннфікованих в країні досягла 22 тис. 811.