Зеркаль: Нормандская встреча для Зеленского — испытание большим боем

02 декабря 2019 22:28
1134

Заместитель министра иностранных дел Украины Лана Зеркаль считает, что встреча в Нормандском формате станет для президента Украины Владимира Зеленского своеобразным испытанием.

Фото: АTR

Фото: АTR

Об этом она рассказала в эфире программы «PRIME:Муждабаєв» на телеканале ATR.

Елена Зеркаль, комментируя последнее видеообращение Зеленского, отметила, что оно адаптировано для зрителей.

«Я думаю, что это адаптировано для зрителя и в Нормандском формате будет разговор другого характера. Там встречаются все-таки лидеры серьезных стран с большим дипломатическим опытом и поэтому разговор будет идти по тому сценарию, который понятен для них. Поэтому, действительно, у президента будет такое испытание большим боем и ему придется пройти через этот бой. Как он пройдет — будет многое зависеть», — отметила Зеркаль.

Напомним, президент Украины Владимир Зеленский опубликовал новое видеообращение в своих соцсетях, а котором рассказал новости минувшей недели, а также поделился планами на следующую, в том числе рассказал о подготовке к встрече в Нормандском формате.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

05 августа
16:49
Меджліс висловив співчуття родинам жертв вибуху в Бейруті
У представницькому органі кримськотатарського народу висловили співчуття родинам жертв та постраждалих унаслідок вибуху в Бейруті.
16:05
Чубаров записав відеозвернення до призначеного окупантами у його «справі» адвоката
Голова Меджлісу кримськотатарського народу записав відеозвернення до адвоката Олександра Осокіна, якого окупанти у Криму призначили, аби той представляв інтереси Рефата Чубарова на «суді».
15:23
Вибух у Бейруті: кількість жертв зростає
Ліванська влада заявляє, що за останніми даними, кількість жертв вибуху у Бейруті досягла позначки у 100 осіб, понад 4 тисяч — зазнали поранень.
14:25
У Севастополі помер 78-річний чоловік з COVID-19
В окупованому Севастополі помер ще один пацієнт з підтвердженим COVID-19. За останню добу у місті не виявили жодного нового випадку коронавірусної інфекції.
13:36
важно У Криму помер 95-річний Ільяс Джалілов
У Криму 5 серпня стало відомо про смерть 95-річного кримськотатарського активіста Ільяса Джалілова.
12:55
Причиною вибуху в Бейруті стала селітра з судна, що належить росіянину — ЗМІ
Аміачну селітру (нітрат амонію), яка вибухнула 4 серпня під час зварювальних робіт в Бейруті, у 2014 році конфіскували з судна під назвою Rhosus, яке належить російському підприємцю, уродженцю Хабаровська Ігорю Гречушкіну.
12:25
Окупанти знищують українську православну громаду в Криму — представництво президента в АРК
Постійне представництво президента України в АР Крим засудило відмову Верховного суду РФ переглянути рішення окупаційних «судів» Криму щодо виселення української православної громади з головного храму ПЦУ у Сімферополі.