Сейчас в эфире
21:45
Altın devir / Золота епоха

Зеркаль: Крымскотатарская автономия — сложный вопрос для Украины

03 декабря 2019 08:31
628

Создание крымскотатарской автономии является сложным вопросом для Украины, но решаемым.

Фото: АTR

Фото: АTR

Об этом в эфире программы «PRIME:Муждабаєв» на телеканале ATR заявила заместитель министра иностранных дел Украины Елена Зеркаль.

На вопрос телезрителя, как она видит перспективу создания крымскотатарской автономии, Зеркаль ответила, что в нынешней ситуации этот вопрос является достаточно сложным.

«Сложный вопрос, особенно в разрезе необходимости внесения изменений в Конституцию. Я так понимаю, что было уже очень много разговоров на эту тему и, действительно, коренные народы имеют право на автономию, особенно культурную автономию. Для Украины это тяжелый вопрос, исходя из сложившейся нынешней ситуации и настойчивых требований РФ о федерализации. Думаю, что он решаемый, особенно исходя из того, что мы же говорим не о масштабах сегодняшнего дня, а о других временных континуумах», — заявила Зеркаль.

Она отметила, что для решения этого вопроса нужно иметь серьезную политическую волю.

«Для того, чтобы решиться на это, нужно иметь серьезную политическую волю», — сказала Зеркаль.

Напомним, ранее заместитель постоянного представителя президента в АРК Тамила Ташева сообщила, что законопроекты о крымскотатарском народе и крымской автономии будут приняты.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

17:00
Сьогодні — день народження політв’язня Ельдара Кантемірова
10 липня фігуранту «справи про так званий тероризм» (алуштинська група) Ельдару Кантемірову виповнюється 40 років.
16:26
COVID-19 в Україні: остання доба стала рекордною за одужанням від коронавірусу
Станом на ранок 10 липня лабораторно підтверджено 52 043 випадки COVID-19, з них 24 800 одужали, 1345 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 819 випадків. Зазначимо, що остання доба стала рекордною за одужанням. Так, станом на ранок 10 липня в Україні 1016 пацієнтів одужали від коронавірусу.
16:11
У Севастополі на COVID-19 захворіла ще одна людина
В окупованому Севастополі за останню добу виявили один новий випадок коронавірусної інфекції. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупаційної влади, досягла 1089 осіб (831 — у Криму, 258 — у Севастополі).
14:59
Очільник Мінреінтеграції заявив про необхідність перегляду Мінських угод
Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков заявив, що Мінські угоди багато в чому вже не актуальні, тому їх варто переглянути.
14:42
«Суд» у Криму розгляне апеляцію на оголошення у розшук Едема Бекірова
У понеділок, 13 липня, «Верховний суд» Криму розгляне апеляцію захисту на постанову «Центрального райсуду» Сімферополя щодо оголошення у розшук екс-політв'язня Едема Бекірова.
14:24
У Чорному морі кораблі НАТО готуються до навчань
Середземноморська військово-морська група НАТО взяла курс на північно-західну акваторію Чорного моря, де невдовзі відбудуться багатонаціональні навчання Sea Breeze.
13:50
Плануємо відновити повноцінне пасажирське сполучення у серпні — «Укрзалізниця»
У разі покращення епідемічної ситуації «Укрзалізниця» планує в серпні повноцінно відновити залізничне сполучення.