В США приняли резолюцию против возвращения РФ в G7

04 декабря 2019 07:52
607

Палата представителей Конгресса США приняла резолюцию, которой призвала не возвращать Россию в «Большую семерку», в частности из-за оккупации Крыма и войны на Донбассе.

За принятие документа проголосовали 339 конгрессменов, 71 высказались против, говорится на сайте нижней палаты парламента США.

В резолюции конгрессмены призывают всех лидеров «Большой семерки» выступить против возвращения России до тех пор, пока она не прекратит оккупацию суверенной территории Украины, включая Крым, и не прекратит свои нападения на демократические государства во всем мире.

Эта резолюция была представлена еще в августе — вскоре после того, как президент США Дональд Трамп счел возможным участие в саммите 2020-го года российского лидера Владимира Путина. В Кремле же заявляли, что Москва готова к диалогу, но не ставит самоцелью возвращение формата «Большой восьмерки».

Напомним, формат G8 существовал с 1998 года. После оккупации Крыма Россией в 2014 году он был сокращен до G7 (Франция, Германия, Великобритания, Италия, Канада, США и Япония). С того времени представители западных стран неоднократно заявляли, что возобновление участия РФ в G8 связано с «крымским вопросом» и соблюдением Россией Минских соглашений, предусматривающих прекращение конфликта на Донбассе.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

05 августа
16:49
Меджліс висловив співчуття родинам жертв вибуху в Бейруті
У представницькому органі кримськотатарського народу висловили співчуття родинам жертв та постраждалих унаслідок вибуху в Бейруті.
16:05
Чубаров записав відеозвернення до призначеного окупантами у його «справі» адвоката
Голова Меджлісу кримськотатарського народу записав відеозвернення до адвоката Олександра Осокіна, якого окупанти у Криму призначили, аби той представляв інтереси Рефата Чубарова на «суді».
15:23
Вибух у Бейруті: кількість жертв зростає
Ліванська влада заявляє, що за останніми даними, кількість жертв вибуху у Бейруті досягла позначки у 100 осіб, понад 4 тисяч — зазнали поранень.
14:25
У Севастополі помер 78-річний чоловік з COVID-19
В окупованому Севастополі помер ще один пацієнт з підтвердженим COVID-19. За останню добу у місті не виявили жодного нового випадку коронавірусної інфекції.
13:36
важно У Криму помер 95-річний Ільяс Джалілов
У Криму 5 серпня стало відомо про смерть 95-річного кримськотатарського активіста Ільяса Джалілова.
12:55
Причиною вибуху в Бейруті стала селітра з судна, що належить росіянину — ЗМІ
Аміачну селітру (нітрат амонію), яка вибухнула 4 серпня під час зварювальних робіт в Бейруті, у 2014 році конфіскували з судна під назвою Rhosus, яке належить російському підприємцю, уродженцю Хабаровська Ігорю Гречушкіну.
12:25
Окупанти знищують українську православну громаду в Криму — представництво президента в АРК
Постійне представництво президента України в АР Крим засудило відмову Верховного суду РФ переглянути рішення окупаційних «судів» Криму щодо виселення української православної громади з головного храму ПЦУ у Сімферополі.