В РФ заочно арестовали третьего украинца за «нападение» на посольство в Киеве

05 декабря 2019 08:47
334

Российский суд заочно арестовал гражданина Украины Романа Рагозина по уголовному делу о якобы нападении на посольство России в Киеве в 2016 году.

архивное фото, 2016 год

архивное фото, 2016 год

Об этом сообщается на сайте Следственного комитета.

В ведомстве отметили, что 34-летнему украинцу инкриминируется преступление по ст. 360 УК РФ (нападение на лиц или учреждения, которые пользуются международной защитой).

По данным следствия, Рагозин вместе с другими участниками напал на посольство, в результате чего был «грубо нарушен» порядок работы дипмиссии, а имуществу нанесли «значительный материальный ущерб».

Ранее сообщалось, что в России предъявили заочное обвинение за якобы нападение на посольство РФ в Киеве и объявили в розыск бывшего народного депутата Украины Игоря Мосийчука. Отмечалось также, что к уголовной ответственности за нападение на дипломатические учреждения РФ привлечены и другие бывшие депутаты Украины — Владимир Парасюк и Андрей Лозовой. В СК РФ добавили, что расследование уголовных дел по фактам нападений на российские загранучреждения в Украине продолжается.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

05 августа
16:49
Меджліс висловив співчуття родинам жертв вибуху в Бейруті
У представницькому органі кримськотатарського народу висловили співчуття родинам жертв та постраждалих унаслідок вибуху в Бейруті.
16:05
Чубаров записав відеозвернення до призначеного окупантами у його «справі» адвоката
Голова Меджлісу кримськотатарського народу записав відеозвернення до адвоката Олександра Осокіна, якого окупанти у Криму призначили, аби той представляв інтереси Рефата Чубарова на «суді».
15:23
Вибух у Бейруті: кількість жертв зростає
Ліванська влада заявляє, що за останніми даними, кількість жертв вибуху у Бейруті досягла позначки у 100 осіб, понад 4 тисяч — зазнали поранень.
14:25
У Севастополі помер 78-річний чоловік з COVID-19
В окупованому Севастополі помер ще один пацієнт з підтвердженим COVID-19. За останню добу у місті не виявили жодного нового випадку коронавірусної інфекції.
13:36
важно У Криму помер 95-річний Ільяс Джалілов
У Криму 5 серпня стало відомо про смерть 95-річного кримськотатарського активіста Ільяса Джалілова.
12:55
Причиною вибуху в Бейруті стала селітра з судна, що належить росіянину — ЗМІ
Аміачну селітру (нітрат амонію), яка вибухнула 4 серпня під час зварювальних робіт в Бейруті, у 2014 році конфіскували з судна під назвою Rhosus, яке належить російському підприємцю, уродженцю Хабаровська Ігорю Гречушкіну.
12:25
Окупанти знищують українську православну громаду в Криму — представництво президента в АРК
Постійне представництво президента України в АР Крим засудило відмову Верховного суду РФ переглянути рішення окупаційних «судів» Криму щодо виселення української православної громади з головного храму ПЦУ у Сімферополі.