Сейчас в эфире
23:20
Canlı studio / Музичний проект

В Офисе президента откорректировали текст коммюнике Нормандского саммита

11 декабря 2019 18:31
444

На сайте Офиса президента Украины откорректирован текст итогового коммюнике саммита в Нормандском формате, которые состоялся в Париже 9 декабря.

В размещенном на сайте тексте «Общих согласованных выводов Парижского саммита в Нормандском формате 9 декабря 2019» первая часть пункта 2 (Мероприятия по имплементации политических положений Минских соглашений) написано следующее:

«Стороны выражают заинтересованность в достижении договоренностей в рамках Нормандского формата (Н4) и Трехсторонней контактной группы по всем правовым аспектам особого порядка местного самоуправления (особого статуса) отдельных районов Донецкой и Луганской областей — как указано в Комплексе мер по выполнению Минских договоренностей от 2015 года — с целью обеспечения его функционирования на постоянной основе».

Ранее формулировка звучала «по всем правовым аспектам Закона об особом порядке местного самоуправления (об особом статусе) отдельных районов Донецкой и Луганской областей». Тест с этой формулировкой, опубликованный Офисом президента 10 декабря, сохранился в кэше Google.

Напомним, Украина, Россия, Германия и Франция на Нормандском саммите договорились, что предпосылки для проведения местных выборов в ОРДЛО должны быть созданы в течение 4 месяцев.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

17:05
Політв'язня Алієва утримують у підвалі СІЗО за відмову брати участь у голосуванні за зміни до Конституції РФ
Кримськотатарського політв'язня, фігуранта «справи про так званий тероризм» (ялтинська група) Мусліма Алієва утримують у задушливому підвальному приміщенні СІЗО у російському місті Таганрог через те, що він відмовився брати участь у голосуванні за зміни до Конституції РФ.
16:33
Суд в РФ заборонив політв’язню Муедінову говорити на засіданні кримськотатарською
На суді у російському місті Сочі заборонили кримськотатарському політв’язню, фігуранту «справи про так званий тероризм» (друга сімферопольська група) Яшару Муедінову говворити на засіданні рідною кримськотатарською мовою.
15:59
Російському актору на 3 роки заборонили в’їзд до України
Російському актору, який раніше незаконно відвідував окупований Крим, заборонили в'їзд до України на три роки.
15:28
«Orman tyrkysy»: Ахтем Сеїтаблаєв поставить кримськотатарську виставу за твором Лесі Українки
Український режисер кримськотатарського походження Ахтем Сеїтаблаєв повідомив, що найближчим часом в Україні почнеться робота над виставою «Orman tyrkysy» («Лісова пісня») за однойменним твором Лесі Українки.
14:34
3-річна дитина заразилася коронавірусом у Севастополі
В окупованому Севастополі за останню добу виявили один новий випадок коронавірусної інфекції. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупантів, досягла 1171 особи (889 — у Криму, 282 — у Севастополі).
13:59
В Україну не пропустили 4 росіян за незаконні відвідини Криму
13 липня співробітники Херсонського загону Державної прикордонної служби України не пропустили на територію країни чотирьох громадян Росії, які раніше незаконно відвідували окупований Крим. Росіянам заборонили в’їзд в Україну на три роки.
13:39
Правозахисники просять МЗС відреагували на заборону РФ кримчанам перетинати адмінмежу більше одного разу
Громадська ініціатива «КримSOS» просить міністра закордонних справ України Дмитра Кулебу відреагувати на незаконне обмеження Росією права мешканців окупованого півострова на вільний перетин тимчасової адміністративної межі з Кримом.