Верховная Рада приняла закон о предоставлении убежища бездомным

12 декабря 2019 13:54
368

Верховная Рада приняла в целом проект закона о предоставлении убежища бездомным лицам.

Об этом сообщает УНН.

Соответствующее решение поддержали 343 народных депутата. Проект Закона №0932 о внесении изменений в Закон Украины «О свободе передвижения и свободном выборе места проживания в Украине» относительно предоставления убежища бездомным лицам предлагает отменить дискриминационные нормы относительно привязки регистрации в Центре учета для бездомных к предоставлению только социальной услуги «предоставление убежища», запрета негосударственным поставщикам социальных услуг создавать специализированные соцучреждения, учреждения социального обслуживания и социальной защиты для бездомных граждан.

Документ направлен на обеспечение доступности и надлежащего качества социальных услуг для бездомных и расширения перечня поставщиков социальных услуг на уровне общин и региона в соответствии с принципами субсидиарности и децентрализации, а также совершенствования процедур и условий предоставления административных услуг бездомным лицам.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

05 августа
16:49
Меджліс висловив співчуття родинам жертв вибуху в Бейруті
У представницькому органі кримськотатарського народу висловили співчуття родинам жертв та постраждалих унаслідок вибуху в Бейруті.
16:05
Чубаров записав відеозвернення до призначеного окупантами у його «справі» адвоката
Голова Меджлісу кримськотатарського народу записав відеозвернення до адвоката Олександра Осокіна, якого окупанти у Криму призначили, аби той представляв інтереси Рефата Чубарова на «суді».
15:23
Вибух у Бейруті: кількість жертв зростає
Ліванська влада заявляє, що за останніми даними, кількість жертв вибуху у Бейруті досягла позначки у 100 осіб, понад 4 тисяч — зазнали поранень.
14:25
У Севастополі помер 78-річний чоловік з COVID-19
В окупованому Севастополі помер ще один пацієнт з підтвердженим COVID-19. За останню добу у місті не виявили жодного нового випадку коронавірусної інфекції.
13:36
важно У Криму помер 95-річний Ільяс Джалілов
У Криму 5 серпня стало відомо про смерть 95-річного кримськотатарського активіста Ільяса Джалілова.
12:55
Причиною вибуху в Бейруті стала селітра з судна, що належить росіянину — ЗМІ
Аміачну селітру (нітрат амонію), яка вибухнула 4 серпня під час зварювальних робіт в Бейруті, у 2014 році конфіскували з судна під назвою Rhosus, яке належить російському підприємцю, уродженцю Хабаровська Ігорю Гречушкіну.
12:25
Окупанти знищують українську православну громаду в Криму — представництво президента в АРК
Постійне представництво президента України в АР Крим засудило відмову Верховного суду РФ переглянути рішення окупаційних «судів» Криму щодо виселення української православної громади з головного храму ПЦУ у Сімферополі.