Разумков и руководство фракций собрались обсудить законопроект о земле

17 декабря 2019 14:38
385

Спикер Верховной Рады Дмитрий Разумков вместе со своими заместителями, а также руководство фракций парламента собрались на внеочередное заседание аграрного комитета.

Об этом ранее сообщил спикер ВРУ Дмитрий Разумков.

«Есть предложение от всех фракций и депутатских групп сейчас провести внеочередное заседание аграрного комитета. Прошу главу и членов комитета собраться на третьем этаже Верховной Рады. На это заседание приглашаются первый заместитель и заместители ВР. Приглашается руководство фракций — председатель или сопредседатели. Без дополнительных коллег, которые готовы принять участие», — заявил Разумков.

Он отметил, что на заседании не будут рассматривать поправки, только организационные вопросы.

Из-за этого Разумков на полчаса раньше закрыл утреннее заседание Верховной Рады.

Напомним, под зданием Верховной Рады в Киеве продолжается акция протеста против открытия рынка земли. В результате столкновений между митингующими и правоохранителями были ранены несколько человек, также есть задержанные.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

05 августа
16:49
Меджліс висловив співчуття родинам жертв вибуху в Бейруті
У представницькому органі кримськотатарського народу висловили співчуття родинам жертв та постраждалих унаслідок вибуху в Бейруті.
16:05
Чубаров записав відеозвернення до призначеного окупантами у його «справі» адвоката
Голова Меджлісу кримськотатарського народу записав відеозвернення до адвоката Олександра Осокіна, якого окупанти у Криму призначили, аби той представляв інтереси Рефата Чубарова на «суді».
15:23
Вибух у Бейруті: кількість жертв зростає
Ліванська влада заявляє, що за останніми даними, кількість жертв вибуху у Бейруті досягла позначки у 100 осіб, понад 4 тисяч — зазнали поранень.
14:25
У Севастополі помер 78-річний чоловік з COVID-19
В окупованому Севастополі помер ще один пацієнт з підтвердженим COVID-19. За останню добу у місті не виявили жодного нового випадку коронавірусної інфекції.
13:36
важно У Криму помер 95-річний Ільяс Джалілов
У Криму 5 серпня стало відомо про смерть 95-річного кримськотатарського активіста Ільяса Джалілова.
12:55
Причиною вибуху в Бейруті стала селітра з судна, що належить росіянину — ЗМІ
Аміачну селітру (нітрат амонію), яка вибухнула 4 серпня під час зварювальних робіт в Бейруті, у 2014 році конфіскували з судна під назвою Rhosus, яке належить російському підприємцю, уродженцю Хабаровська Ігорю Гречушкіну.
12:25
Окупанти знищують українську православну громаду в Криму — представництво президента в АРК
Постійне представництво президента України в АР Крим засудило відмову Верховного суду РФ переглянути рішення окупаційних «судів» Криму щодо виселення української православної громади з головного храму ПЦУ у Сімферополі.