Если Россия даже тапки Зеленского здесь поддержит, они станут президентом — Звиробий

17 декабря 2019 23:58
808

Ветеран АТО Маруся Звиробий отметила, что Россия имеет огромное влияние на мир и напомнила, что Кремль поддерживал Владимира Зеленского во время президентской гонки.

Об этом Звиробий сообщила в эфире программы «PRIME:Даниленко» на телеканале ATR.

«Когда были выборы, Россия поддерживала Зеленского. Россия может «ушатать» американцев. Она даже там на выборы повлияла. Она уже посадила на зад Европу, как показал мне лично Нормандский формат, потому что сидели на задних лапах наши Германия с Францией — это он уже их купил... И наш [президент] там тоже вместе с ними. Так вот, когда поддерживает Россия, которая имеет такое влияние на мир, и она поддерживает здесь любого, даже если она здесь тапки Зеленского поддержит, не сомневайтесь, тапки Зеленского станут президентом. Потому что такую ​​давку масштабную, прессинг я помню в 2014 году крайний раз, когда они «Правый сектор» еще валили», — сказала Звиробий.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

29 мая
14:49
З архіву ООН видалили відео виступу колаборантів з Криму
З архіву ООН за ініціативи делегацій США та Великобританії видалили відео виступу колаборантів з окупованого Криму, які брали участь у нещодавній неформальній конференції Радбезу.
13:54
В ЗСУ повідомили про 23 нових хворих на COVID-19
У Збройних силах України за минулу добу підтвердили 23 нові випадки захворювання на коронавірус. Загальна кількість активних хворих у ЗСУ зросла до 90.
13:09
Зеленський привітав українських миротворців із Міжнародним днем миротворців ООН
Президент України Володимир Зеленський привітав українських миротворців із Міжнародним днем миротворців Організації Об'єднаних Націй.
12:28
Стрілянина у Броварах: 3 поранених, 20 затриманих
Вранці 29 травня внаслідок стрілянини у Броварах на Київщині троє чоловіків дістали поранень, поліція затримала 20 учасників розбірок.
11:52
МОЗ не рекомендує українцям старше 60 років виходити на роботу
Міністерство охорони здоров’я не рекомендує особам віком від 60 років виходити на роботу, крім працівників критичної інфраструктури і органів влади.
11:15
У Криму зафіксовані 8 нових випадків COVID-19
В окупованому Криму за минулу добу ще у вісьмох мешканців підтвердили захворювання на коронавірус. Загальна кількість інфікованих COVID-19, за офіційними даними «влади», досягла 530 осіб (369 — у Криму, 161 — у Севастополі). 14 пацієнтів, хворих на коронавірус, на півострові померли.
10:39
В Україні за добу вилікувалася рекордна кількість інфікованих COVID-19
За минулу добу в Україні від коронавірусу одужала рекордна кількість осіб — 495, виявлено 429 нових випадків COVID-19. Загальна кількість іннфікованих в країні досягла 22 тис. 811.