Обвиняемым в теракте в Харькове дали пожизненное и отпустили

28 декабря 2019 14:46
577

В Харькове суд вынес приговор обвиняемым по делу о теракте возле Дворца спорта, в результате которого погибли четыре человека.

Об этом сообщает UA: Харьков.

Во время рассмотрения дела обвиняемые отсутствовали в зале суда, слушая приговор в режиме видеоконференции.

Решением суда Владимир Дворников, Виктор Тетюцкий и Сергей Башлыков признаны виновными в совершении теракта. По совокупности статей им назначено наказание в виде пожизненного заключения с конфискацией всего имущества. В срок отбывания наказания зачтется время пребывания в учреждении предварительного заключения.

Кроме того, коллегия изменила обвиняемым меру пресечения. Всех троих должны немедленно освободить из-под стражи в рамках обмена с Россией. 

Перед началом заседания у здания суда развернули транспарант: «Обмен террористов — позор Зеленского». Часть людей, которые выступали против обмена обвиняемых, не пускали на заседание. Полиция закрыла двери в зал, в результате чего в коридоре возникли споры.

Напомним, что 9 декабря во время саммита Нормандской четверки в Париже лидеры Франции, Германии, Украины и России договорились, что до конца года состоится обмен удерживаемыми лицами по формуле «всех на всех». Позже появилась информация, что в воскресенье, 29 декабря, состоится обмен 200 удерживаемыми лицами.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

13 июля
16:57
У РФ з’явився «військовий» майданчик для дітей
В одному з російських міст з’явився дитячий «військовий» майданчик, де каруселі виконані у вигляді бойових «Градів» та військових гелікоптерів.
16:37
Окупанти почали прокладати трубопровід між двома водосховищами у Криму
Російські військовослужбовці, які прибули в окупований Крим спеціально задля об’єднання двох водосховищ, проклали понад 50 кілометрів трубопроводу між Тайганським та Сімферопольським водосховищами.
15:59
«Справа» Джемілєва: Полозов оскаржуватиме рішення кримського «суду» щодо арешту
Захисник лідера кримськотатарського народу, народного депутата України Мустафи Джемілєва Микола Полозов направив до «Верховного суду» Криму апеляційну скаргу із вимогою скасувати рішення «Армянського міського суду» щодо призначення запобіжного заходу у вигляді взяття під варту Мустафи Джемілєва.
15:02
Окупанти дозволять учням у Криму повернутися до навчання без дотримання карантинних вимог
«Влада» окупованого Криму ухвалила рішення про те, що з 1 вересня школярі і студенти зможуть повернутися до навчання у школах, коледжах та університетах у звичному форматі.
14:27
Окупанти у Криму залишили у силі рішення «суду» про оголошення Едема Бекірова у розшук
У понеділок, 13 липня, «Верховний суд» Криму відхилив апеляцію захисту на постанову «Центрального райсуду» Сімферополя щодо оголошення у розшук кримськотатарського екс-політв'язня Едема Бекірова.
13:58
Кулеба про відкриття європейських кордонів для українців: Шансів поки немає
Європейський союз 14 липня перегляне так званий «зелений перелік» країн, громадянам яких дозволено вільний в'їзд до країн ЄС. На сьогодні немає шансів, що найближчим часом Україна потрапить до цього списку.
13:25
«Справа» Мемедемінова: суд щодо умовно-дострокового звільнення відбудеться у РФ 29 липня
29 липня 2020 року Багаєвський районний суд Ростовської області розгляне клопотання захисту про умовно-дострокове звільнення кримськотатарського політв’язня Нарімана Мемедемінова, якого у РФ засудили до 2 років і 6 місяців ув'язнення за сфабрикованими звинуваченнями у «публічних закликах до терористичної діяльності».