Сейчас в эфире
08:50
Yırla sazım / Співай, мій сазе

Чийгоз: Для освобождения крымских татар должно быть сильное давление на Путина

29 декабря 2019 15:20
1255

Заместитель председателя Меджлиса крымскотатарского народа, народный депутат Украины Ахтем Чийгоз заявил, что в списках на взаимное освобождение граждан, которое сегодня проходит на Донбассе, крымских татар нет.

Об этом он сообщил в эфире телеканала «Прямой». 

По мнению Чийгоза, представителей коренного народа Крыма и не может быть в этих списках, учитывая то, на какие уступки Путину идет Украина.

«Безусловно, это достоверная информация, что нет крымских татар (в списке взаимного освобождения удерживаемыми лицами 29 декабря — ред.). Я думаю, что при таких беспринципных уступках Путину и не может быть в этих списках крымских татар, которые для Путина являются тем раздражителем в Крыму, [из-за которого] не может он никак завладеть Крымом. Поэтому здесь, чтобы рассчитывать на освобождение крымских татар, нужно иметь другие позиции... Я имею в виду власть Украины. [Нужно] иметь очень большое давление на Путина, а его мы сейчас не наблюдаем», — сказал Чийгоз.

Напомним, в рамках взаимного освобождения граждан Украине передали первых 25 человек. Омбудсмен Людмила Денисова сообщила, что среди них 4 военных, которые долгое время находились в плену.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

02 июня
17:45
«Справа про так званий тероризм»: на суді в РФ допитали представника Центру «Е»
Свідок обвинувачення, співробітник кримського Центру «Е» (Центр з протидії екстремізму) на суді в Росії розказав, що до свого ув’язнення кримськотатарські політв’язні у Бахчисараї нібито чинили опір окупаційним силовикам та проявляли агресію. Під опором він мав на увазі викрики гасел: «Аллаху Акбар» і «Такбір».
16:58
Аксьонов у Криму отримає медаль «за внесок у розвиток відносин РФ і України»
«Голова» окупаційного Криму Сергій Аксьонов отримає медаль «за внесок у розвиток відносин РФ і України», яку заснувала так звана «українська громада Криму».
16:14
Обшук у Криму: поліція АРК порушила кримінальне провадження
Слідчі поліції Автономної Республіки Крим порушили кримінальне провадження за фактом незаконного обшуку, який окупанти 2 червня провели у будинку 65-річної кримської татарки Шейде Асанової в Криму.
15:29
Кулеба розказав про намір створення міжнародної платформи з деокупації Криму
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба обговорив зі своїм німецьким колегою Гайко Маасом створення міжнародної платформи з деокупації Криму.
14:29
Чотирьох кримськотатарських політв’язнів етапували з Криму до РФ
Фігурантів «справи про так званий тероризм» (алуштинська група) незаконно етапували з окупованого Криму до Росії.
13:55
За добу в Україні коронавірус виявили у 328 осіб
За минулу добу в Україні виявлено 328 нових випадків COVID-19. Загальна кількість інфікованих в країні досягла 24 тис. 340.
13:20
Окупанти в Криму повідомляють про 8 нових випадків COVID-19
В окупованому Криму за останню добу підтвердили вісім нових випадків захворювання коронавірусом. Загальна кількість хворих в Криму, за офіційними даними «влади» півострова, досягла 560 осіб (392 — у Криму, 168 — у Севастополі). 14 пацієнтів, хворих на коронавірус, на півострові померли.