В Верховной Раде пойман новый «кнопкодав» — «Чесно»

14 января 2020 18:05
398

Во вторник, 14 января, во время первого пленарного заседания Верховной Рады в новом году внефракционные народные депутаты Вадим Новинский и Дмитрий Шпенов попались на кнопкодавстве.

Об этом сообщает движение «Чесно». 

На кадрах опубликованного видео видно, как Новинский нажал кнопку на своем месте, а затем якобы отметился на пульте коллеги Мусы Магомедова. Примечательно, что последний тут же подошел к своему месту, однако на табло голосования системы «Рада» уже высветилось, что Магомедов проголосовал «за».

Сам нардеп опроверг нарушение, заявив, что на видео нет кнопкодавства и Магомедов сам нажал на свою кнопку.

«Ряд СМИ распространили неправдивое заявление организации «Чесно», что, якобы, я в ходе регистрации депутатов в зале Верховной Рады нажимал кнопку за своего коллегу Мусу Магомедова. Ответственно заявляю — это неправда. На распространённом видео можно заметить, что Муса Магомедов успел нажать кнопку самостоятельно. Это он может подтвердить всем заинтересованным СМИ», — написал Новинский.

Также нардеп Шпенов зарегистрировал себя и отсутствующего в тот момент коллегу Дмитрия Шенцева. 

Напомним, 13 января президент Владимир Зеленский подписал закон № 404, предусматривающий уголовную ответственность за кнопкодавство — умышленное голосование на пленарном заседании народным депутатом Верховной Рады вместо другого парламентария.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

29 мая
14:49
З архіву ООН видалили відео виступу колаборантів з Криму
З архіву ООН за ініціативи делегацій США та Великобританії видалили відео виступу колаборантів з окупованого Криму, які брали участь у нещодавній неформальній конференції Радбезу.
13:54
В ЗСУ повідомили про 23 нових хворих на COVID-19
У Збройних силах України за минулу добу підтвердили 23 нові випадки захворювання на коронавірус. Загальна кількість активних хворих у ЗСУ зросла до 90.
13:09
Зеленський привітав українських миротворців із Міжнародним днем миротворців ООН
Президент України Володимир Зеленський привітав українських миротворців із Міжнародним днем миротворців Організації Об'єднаних Націй.
12:28
Стрілянина у Броварах: 3 поранених, 20 затриманих
Вранці 29 травня внаслідок стрілянини у Броварах на Київщині троє чоловіків дістали поранень, поліція затримала 20 учасників розбірок.
11:52
МОЗ не рекомендує українцям старше 60 років виходити на роботу
Міністерство охорони здоров’я не рекомендує особам віком від 60 років виходити на роботу, крім працівників критичної інфраструктури і органів влади.
11:15
У Криму зафіксовані 8 нових випадків COVID-19
В окупованому Криму за минулу добу ще у вісьмох мешканців підтвердили захворювання на коронавірус. Загальна кількість інфікованих COVID-19, за офіційними даними «влади», досягла 530 осіб (369 — у Криму, 161 — у Севастополі). 14 пацієнтів, хворих на коронавірус, на півострові померли.
10:39
В Україні за добу вилікувалася рекордна кількість інфікованих COVID-19
За минулу добу в Україні від коронавірусу одужала рекордна кількість осіб — 495, виявлено 429 нових випадків COVID-19. Загальна кількість іннфікованих в країні досягла 22 тис. 811.