Климкин: Парламент сегодня — не место для внешней политики

15 января 2020 10:43
264

Бывший министр иностранных дел Украины Павел Климкин заявил, что внешней политикой Украины занимается исключительно команда президента Владимира Зеленского.

Об этом он сообщил в эфире программы «PRIME:Даниленко» на телеканале ATR.

«На сегодняшний день парламент — это не место для внешней политики. Она делается в команде президента Зеленского. Поэтому, на самом деле, кто будет формально возглавлять комитет [по вопросам внешней политики и межпарламентскогос отрудничества] — это важно, но не критично», — отметил Климкин.

Напомним, ранее руководитель фракции «Слуга народа» Давид Арахамия заявил, что главой комитета по внешней политике вместо Богдана Яременко станет народный депутат Александр Мережко.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

26 мая
17:39
Французька газета виправила помилку з «російським» Кримом
Французьке видання Le Monde виправило помилку на мапі поширення коронавірусу, на якій раніше тимчасово окупований Крим помилково позначили як територію Росії.
16:59
У Києві поховали кримського татарина, який воював на Донбасі
26 травня на Лісовому цвинтарі у Києві попрощалися з Ескендером Османовим — 34-річним кримськотатарським волонтером, який боронив Україну у війні на Донбасі.
16:39
Французька газета опублікувала карту з «російським» Кримом
Французьке видання Le Monde опублікувало карту поширення коронавірусу, на якій тимчасово окупований український Крим помилково позначений як територія Росії.
15:53
Зеленський хоче застрахувати усіх медиків, які працюють з хворими на COVID-19
Президент України Володимир Зеленський наполягає на страхуванні усіх українських лікарів, які працюють з хворими на COVID-19.
15:07
В Севастополі підтвердили ще один випадок COVID-19
В окупованому Севастополі 26 травня зареєстрували один новий випадок захворювання на COVID-19. Загальна кількість хворих на COVID-19, за офіційними даними «влади», досягла 507 осіб (349 — у Криму, 158 — у Севастополі).
14:25
В МЗС відреагували на переслідування Росією журналіста Муждабаєва
Порушення кримінальної справи у Росії проти журналіста та телеведучого ATR Айдера Муждабаєва є зловживанням антитерористичним законодавством.
13:39
Путін намагатиметься провести у Криму ще один фейковий референдум — Клімкін
Президент РФ Володимир Путін та його посіпаки з окупованого Криму намагаються довести міжнародному співтовариству, що анексії не було, що кримчани начебто «самі зробили свій вибір». Заради цього РФ намагатиметься провести у Криму і інші фейкові референдуми.