Попытка России переписать роль Сталина во Второй мировой войне вызывает отвращение — Гай

24 января 2020 10:35
305

По мнению волонтера и руководителя благотворительной организации «Фонд «Мир и Ко» Мирослава Гая, Россия пытается пересмотреть результаты Второй мировой войны.

Фото: АTR

Фото: АTR

Об этом он сообщил в эфире программы «PRIME:Муждабаєв» на телеканале ATR.

«Вызывает отвращение приглашение Путина в Израиль на эти мероприятия, потому что мы видим, что сейчас в современной «путинской», диктаторской, авторитарной России происходит попытка пересмотреть результаты Второй мировой войны. Они пытаются отбелить Сталина как диктатора, обвинить Польшу и вообще перекроить… Под эту ложь у них находятся еще документы, они уничтожают архивы», — отметил Гай.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

29 мая
14:49
З архіву ООН видалили відео виступу колаборантів з Криму
З архіву ООН за ініціативи делегацій США та Великобританії видалили відео виступу колаборантів з окупованого Криму, які брали участь у нещодавній неформальній конференції Радбезу.
13:54
В ЗСУ повідомили про 23 нових хворих на COVID-19
У Збройних силах України за минулу добу підтвердили 23 нові випадки захворювання на коронавірус. Загальна кількість активних хворих у ЗСУ зросла до 90.
13:09
Зеленський привітав українських миротворців із Міжнародним днем миротворців ООН
Президент України Володимир Зеленський привітав українських миротворців із Міжнародним днем миротворців Організації Об'єднаних Націй.
12:28
Стрілянина у Броварах: 3 поранених, 20 затриманих
Вранці 29 травня внаслідок стрілянини у Броварах на Київщині троє чоловіків дістали поранень, поліція затримала 20 учасників розбірок.
11:52
МОЗ не рекомендує українцям старше 60 років виходити на роботу
Міністерство охорони здоров’я не рекомендує особам віком від 60 років виходити на роботу, крім працівників критичної інфраструктури і органів влади.
11:15
У Криму зафіксовані 8 нових випадків COVID-19
В окупованому Криму за минулу добу ще у вісьмох мешканців підтвердили захворювання на коронавірус. Загальна кількість інфікованих COVID-19, за офіційними даними «влади», досягла 530 осіб (369 — у Криму, 161 — у Севастополі). 14 пацієнтів, хворих на коронавірус, на півострові померли.
10:39
В Україні за добу вилікувалася рекордна кількість інфікованих COVID-19
За минулу добу в Україні від коронавірусу одужала рекордна кількість осіб — 495, виявлено 429 нових випадків COVID-19. Загальна кількість іннфікованих в країні досягла 22 тис. 811.