Сейчас в эфире
09:55
Bizim aile / Моя родина

В ПАСЕ оспорили полномочия делегации РФ

27 января 2020 13:44
599

Полномочия российской делегации на заседании Парламентской ассамблеи Совета Европы (ПАСЕ) были оспорены по базовым и процедурным причинам.

Об этом сообщил член украинской делегации в ПАСЕ, нардеп от «Европейской солидарности» Алексей Гончаренко в своем Facebook.

«В ПАСЕ оспорены полномочия Российской делегации по базовым причинам. Более 30 делегатов ПАСЕ встали в поддержку этой инициативы и теперь этот вопрос в течение 2 дней будет изучен в Ассамблее, и после этого принято окончательное решение. Небольшая пока, но победа», — отметил он.

Кроме того, по словам нардепа, депутаты ПАСЕ также оспорили избрание россиянина вице-президентом Ассамблеи.

«Теперь оспорено избрание вице-президентом ПАСЕ от России Петра Толстого. Чтобы стать вице-президентом Ассамблеи ему придется пройти процедуру тайного голосования. Посмотрим, сколько проголосует за этого верного «путинца», — добавил Гончаренко.

Напомним, зимняя сессия Парламентской ассамблеи Совета Европы начинается 27 января в Страсбурге. Она продлится до 31 января.

Отметим, что в июне 2019 года Парламентская ассамблея Совета Европы приняла резолюцию об изменении санкционного механизма, в которой разрешила России вернуться к работе в ПАСЕ без ограничений права голоса. За резолюцию проголосовали 118 депутатов, 62 были против и 10 — воздержались. 

Как известно, делегация РФ в ПАСЕ была лишена права голоса в апреле 2014 года после аннексии Крыма. В 2017 году в Кремле заявили, что замораживают уплату членского взноса до восстановления полномочий своей делегации.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

10:56
Кількість інфікованих COVID-19 за добу в Україні знову почала зростати
За минулу добу в Україні виявлено 483 нових випадків COVID-19. Загальна кількість інфікованих в країні досягла 24 тис. 823.
10:25
Ще у 7 мешканців Криму виявили COVID-19
В окупованому Криму за останню добу підтвердили сім нових випадків захворювання на коронавірус. Загальна кількість хворих в Криму, за офіційними даними «влади» півострова, досягла 567 осіб (399 — у Криму, 168 — у Севастополі).
02 июня
17:45
«Справа про так званий тероризм»: на суді в РФ допитали представника Центру «Е»
Свідок обвинувачення, співробітник кримського Центру «Е» (Центр з протидії екстремізму) на суді в Росії розказав, що до свого ув’язнення кримськотатарські політв’язні у Бахчисараї нібито чинили опір окупаційним силовикам та проявляли агресію. Під опором він мав на увазі викрики гасел: «Аллаху Акбар» і «Такбір».
16:58
Аксьонов у Криму отримає медаль «за внесок у розвиток відносин РФ і України»
«Голова» окупаційного Криму Сергій Аксьонов отримає медаль «за внесок у розвиток відносин РФ і України», яку заснувала так звана «українська громада Криму».
16:14
Обшук у Криму: поліція АРК порушила кримінальне провадження
Слідчі поліції Автономної Республіки Крим порушили кримінальне провадження за фактом незаконного обшуку, який окупанти 2 червня провели у будинку 65-річної кримської татарки Шейде Асанової в Криму.
15:29
Кулеба розказав про намір створення міжнародної платформи з деокупації Криму
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба обговорив зі своїм німецьким колегою Гайко Маасом створення міжнародної платформи з деокупації Криму.
14:29
Чотирьох кримськотатарських політв’язнів етапували з Криму до РФ
Фігурантів «справи про так званий тероризм» (алуштинська група) незаконно етапували з окупованого Криму до Росії.