В РФ хотят переименовать должность президента в «Верховного правителя»

29 января 2020 08:34
906

Среди поправок к конституции РФ содержится норма, предлагающая переименовать должность президента в «Верховного правителя».

Соответствующие предложения выдвинула рабочая группа по подготовке поправок, которых подано уже больше сотни, передает российский «Коммерсантъ».

О том, что президента хотят переименовать в «Верховного правителя», причем слово «Верховный» предлагается писать с большой буквы, журналистам рассказал член рабочей группы, председатель Комитета Госдумы по государственному строительству и законодательству Павел Крашенинников.

Помимо этой поправки рабочая группа также предлагает утвердить православие в качестве основной религии страны, а также закрепление за Россией статуса «державы-победительницы» во Второй мировой войне.

Напомним, 15 января Владимир Путин обратился с посланием к Федеральному собранию, в ходе которого предложил внести изменения в Конституцию РФ, которые перераспределяют полномочия между президентом, правительством и парламентом. В этот же день правительство страны-агрессора подало в отставку.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

12:19
COVID-19 в Україні: за добу — майже півтори тисячі нових хворих
Станом на ранок 12 серпня в Україні лабораторно підтверджено 84 548 випадків COVID-19. За добу зафіксували 1433 інфікованих.
11:37
Глюкоза заявила, що її слова про «український Крим» змонтували
Російська співачка Глюкоза, якій вже вдруге вручили трирічну заборону на в’їзд до України, заявила, що у ході спілкування з українськими прикордонниками вона не називала Крим українським, а відео, яке поширила Держприкордонслужба, було змонтоване.
10:49
Окупанти повідомляють про 38 нових випадків COVID-19 у Криму
В окупованому Криму за останню добу виявили 38 нових випадків захворювання на коронавірус. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупантів, досягла 1986 осіб (1595 — у Криму, 391 — у Севастополі).
10:20
На Крим насувається холодний фронт: очікуються дощі
У зв'язку з проходженням холодного фронту в окремих районах окупованого Криму в середу, 12 серпня, очікуються короткочасні дощі.
09:31
Протести у Білорусі: Рада Європи може зібратися на позачергове засідання
Президент Литовської Республіки Гітанас Науседа обговорив із президентом Ради Європи Шарлем Мішелем складну політичну ситуацію в Білорусі.
08:35
У Білорусі повідомляють про затримання організаторів акцій протесту
У Мінську затримано координаторів акцій протесту. Один з них керував діями соратників з готелю.
11 августа
23:23
ЄС попереджає про можливість санкцій проти Білорусі
Європейський союз вивчає можливість введення санкцій відносно відповідальних за насильство на акціях у Билорусі.