Сейчас в эфире
12:20
Д/ф «Переказана історія» 12 +

Мы надеемся, что крымским татарам найдется место в списках на обмен — Пристайко

04 февраля 2020 16:32
1032

Украина готовится к новому взаимному освобождению удерживаемых лиц. В списки на освобождение войдут крымские татары.

Фото: ATR

Фото: ATR

Об этом заявил министр иностранных дел Украины Вадим Пристайко на совместной с чешским коллегой Томашем Петршичеком пресс-конференции в Праге, сообщает корреспондент ATR. 

По словам Пристайко, Украина верит в возможность в скором времени завершить «обмен всех на всех». Он надеется, что новый этап освобождения будет массовым и в списки войдут крымскотатарские политзаключенные, который не удалось освободить ранее. 

«Действительно, сейчас готовим очередной обмен. Мы все еще верим в то, что в ближайшее время (удастся — ред.) завершить обмен «всех на всех». Это будет очень большой массовый обмен, в котором, мы надеемся, найдется место в основном крымским татарам, которых в последних волнах нам не так много удалось получить (освободить — ред.)», — заявил министр.

{gallery_1}

Напомним, ранее президент Украины Владимир Зеленский заявил, что Украина готовит новые новые списки для взаимного освобождения граждан. Президент отметил, что в новый список по большей части вошли крымские татары.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

12:54
Кримськотатарського політв'язня Сейтмеметова відправили до психлікарні
Кримськотатарський політв'язень, фігурант «так званої справи про тероризм» (третя бахчисарайська група) Рустем Сейтмеметов утримується в психіатричній лікарні, туди його відправили начебто для проходження судової психіатричної експертизи.
12:07
Місія США в ОБСЄ закликала РФ повернути Крим Україні
Місія США в ОБСЄ закликала Росію «припинити фарс», повернути окупований Крим Україні та вивести війська зі сходу країни.
11:34
В Україні за добу на COVID-19 захворіли 340 осіб
За минулу добу в Україні виявлено 340 нових випадків COVID-19. Загальна кількість інфікованих в країні перевищила 24 тисячі.
10:59
Окупанти в Криму розказали, коли відкриють санаторії та готелі
«Влада» окупованого Криму повідомила, що з 15 червня розпочнеться поетапне відновлення роботи об'єктів санаторно-курортного комплексу на території півострова.
10:30
Кількість хворих на COVID-19 у Криму наближається до 550
В окупованому Криму за минулу добу ще у двох мешканців підтвердили захворювання на коронавірус. Загальна кількість інфікованих COVID-19, за офіційними даними «влади», досягла 548 осіб (387 — у Криму, 161 — у Севастополі). 14 пацієнтів, хворих на коронавірус, на півострові померли.
29 мая
14:49
З архіву ООН видалили відео виступу колаборантів з Криму
З архіву ООН за ініціативи делегацій США та Великобританії видалили відео виступу колаборантів з окупованого Криму, які брали участь у нещодавній неформальній конференції Радбезу.
13:54
В ЗСУ повідомили про 23 нових хворих на COVID-19
У Збройних силах України за минулу добу підтвердили 23 нові випадки захворювання на коронавірус. Загальна кількість активних хворих у ЗСУ зросла до 90.