Сейчас в эфире
08:50
Yırla sazım / Співай, мій сазе

ПАСЕ признала Россию стороной Минских соглашений — Ясько

05 февраля 2020 11:21
460

Парламентская ассамблея Совета Европы в мониторинговом отчете признала Российскую Федерацию стороной Минских договоренностей и потребовала прекратить военную агрессию против Украины.

Об этом в зале Верховной Рады заявила глава украинской парламентской делегации в ПАСЕ, народный депутат Елизавета Ясько, сообщает УНН.

«Украинская делегация в ПАСЕ, которая состоит из представителей всех фракций, прошла боевое крещение и вошла в четыре политические группы, приняла участие во всех пленарных заседаниях и начала работу в комитетах», —  отметила Ясько.

По ее словам, украинская делегация тщательно работала над каждой правкой.

«В результате нашей работы, ПАСЕ в мониторинговом отчете официально признала Россию стороной Минских договоренностей и потребовала прекратить военную агрессию против Украины. Также в докладе было отмечено о вопросах соблюдения политики непризнания аннексии Крыма», — заявила Ясько.

По ее словам, Украина также достигла результатов в работе в коалиции «Балтик плюс».

«Мы слаженно и консолидировано голосовали вместе и решали ряд вопросов. Также мы вместе подписали декларацию о требовании к Российской Федерации выполнять решения и рекомендации, принятые в ПАСЕ. К декларации также присоединились представители стран из Словакии, Великобритании, Польши, Исландии», — отметила Ясько.

Напомним, ранее регламентный комитет Парламентской ассамблеи Совета Европы разрешил российским депутатам, которые поддержали аннексию Крыма, работать в ПАСЕ.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

02 июня
17:45
«Справа про так званий тероризм»: на суді в РФ допитали представника Центру «Е»
Свідок обвинувачення, співробітник кримського Центру «Е» (Центр з протидії екстремізму) на суді в Росії розказав, що до свого ув’язнення кримськотатарські політв’язні у Бахчисараї нібито чинили опір окупаційним силовикам та проявляли агресію. Під опором він мав на увазі викрики гасел: «Аллаху Акбар» і «Такбір».
16:58
Аксьонов у Криму отримає медаль «за внесок у розвиток відносин РФ і України»
«Голова» окупаційного Криму Сергій Аксьонов отримає медаль «за внесок у розвиток відносин РФ і України», яку заснувала так звана «українська громада Криму».
16:14
Обшук у Криму: поліція АРК порушила кримінальне провадження
Слідчі поліції Автономної Республіки Крим порушили кримінальне провадження за фактом незаконного обшуку, який окупанти 2 червня провели у будинку 65-річної кримської татарки Шейде Асанової в Криму.
15:29
Кулеба розказав про намір створення міжнародної платформи з деокупації Криму
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба обговорив зі своїм німецьким колегою Гайко Маасом створення міжнародної платформи з деокупації Криму.
14:29
Чотирьох кримськотатарських політв’язнів етапували з Криму до РФ
Фігурантів «справи про так званий тероризм» (алуштинська група) незаконно етапували з окупованого Криму до Росії.
13:55
За добу в Україні коронавірус виявили у 328 осіб
За минулу добу в Україні виявлено 328 нових випадків COVID-19. Загальна кількість інфікованих в країні досягла 24 тис. 340.
13:20
Окупанти в Криму повідомляють про 8 нових випадків COVID-19
В окупованому Криму за останню добу підтвердили вісім нових випадків захворювання коронавірусом. Загальна кількість хворих в Криму, за офіційними даними «влади» півострова, досягла 560 осіб (392 — у Криму, 168 — у Севастополі). 14 пацієнтів, хворих на коронавірус, на півострові померли.