Гончарук: Уважаю мнение Богдана и Ермака, поэтому советуюсь с ними

10 февраля 2020 08:56
229

По словам премьер-министра Украины Алексея Гончарука, по кадровым вопросам он советуется не только с президентом Украины Владимиром Зеленским, но и с главой Офиса президента Андреем Богданом и помощником президента Андреем Ермаком.

Об этом Гончарук рассказал в эфире телеканала ICTV.

«Это неправда, что собеседования проходят в Офисе президента, они проходят в правительстве. А только когда мне нужен совет президента [Владимира Зеленского] и когда я хочу представить уже кандидатов, которых я предлагал бы поддержать парламенту, я иду и советуюсь с президентом как лидером нашей политической команды», — заявил Гончарук.

На вопрос о том, какое влияние имеют глава ОПУ Андрей Богдан и помощник Зеленского Андрей Ермак на такие решения, Гончарук ответил, что уважает мнение этих людей и советуется с ними.

«Я очень уважаю мнение этих людей, поэтому я с ними советуюсь. Вот такое влияние они имеют. Я как премьер-министр принимаю решение о внесении кандидатур министров в парламент, поэтому окончательное решение и ответственность за них здесь несу я. Но, безусловно, для того, чтобы всем работалось комфортно, я стараюсь посоветоваться со всеми ключевыми людьми в команде», — отметил он.

Напомним, по словам народного депутата из фракции «Европейская солидарность» Алексея Гончаренко, премьер-министр Украины Алексей Гончарук не является профессионалом и не способен возглавлять правительство.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

11:51
Шість років тому в Криму безвісти зник Тимур Шаймарданов
Рівно шість років тому, 26 травня 2014 року, кримськотатарський активіст, учасник ініціативи «Український народний дім» вийшов з дому в Сімферополі у своїх справах і не повернувся.
11:17
В Україні на COVID-19 захворіло понад 1,5 тис. дітей та майже 4200 медиків
В Україні з початку пандемії на COVID-19 захворіла 1 тис. 581 дитина та 4 тис. 183 медичних працівники. Загальна кількість лабораторно підтверджених випадків коронавірусу в Україні досягла 21 тис. 584, за минулу добу захворіли 339 осіб.
10:37
COVID-19 виявили ще у трьох мешканців Криму
В окупованому Криму загальна кількість інфікованих COVID-19, за офіційними даними «влади», досягла 506 осіб (349 — у Криму, 157 — у Севастополі). Загалом на півострові померли 14 осіб, хворих на коронавірус.
25 мая
17:45
Пандемія COVID-19 у Криму знищує залишки туризму — Reuters
Окупований Крим зіткнувся з однією з найсерйозніших загроз із моменту анексії — пандемія коронавірусу може спричинити зрив і без того невтішного туристичного сезону.
17:05
Медведчуку його поїздка до Путіна виллється у кримінальне провадження
Печерський райсуд Києва зобов'язав Офіс генерального прокурора внести відомості щодо вчинення представниками «Опозиційної платформи — За життя» (ОПЗЖ), зокрема і Віктором Медведчуком, державної зради через візит до Держдуми Росії у березні.
16:06
«Суддю» з Криму судитимуть в Україні за держзраду
Прокуратура Автономної Республіки Крим направила до суду обвинувальний акт стосовно «судді» «Київського районного суду» Сімферополя, яку звинувачують у державній зраді через те, що у 2014 році вона перейшла на бік окупантів.
15:25
Окупанти в Криму тимчасово закрили один із виїздів на трасу «Таврида»
У Білогірському районі окупованого Криму окупанти тимчасово закрили виїзд із селища Зуя на так звану федеральну трасу «Таврида».