Сейчас в эфире
08:10
Köydeşler körüşüvi

Звиробий: На Зеленского слово «Крым» действует, как чеснок на нечистую силу

15 февраля 2020 12:20
749

Доброволец и военный инструктор Маруся Звиробий заявила, что Владимир Зеленский боится поднимать вопрос Крыма в публичном обсуждении, что наталкивает на мысли об отсутствии намерений вернуть полуостров.

Об этом она сообщила в эфире телеканала ATR.

«Я слышу о мире, но я не вижу плана действий. Ты пообещал людям мир и они доверили тебе эту задачу, чтобы ты ее выполнил. Каким образом ты будешь ее выполнять? Ты отходишь, украинцы погибают, ты сдаешь все украинские интересы, ты предаешь язык, ты предаешь веру, ты предаешь Крым. Ты вообще хоть помнишь, что Крым у нас? Или он уже смирился с тем, что Крым не наш, когда пришел сюда президентом? Потому что из его уст услышать это слово — оно на него действует, как чеснок на нечистую силу. Он его просто боится озвучить», — отметила Звиробий.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

29 мая
14:49
З архіву ООН видалили відео виступу колаборантів з Криму
З архіву ООН за ініціативи делегацій США та Великобританії видалили відео виступу колаборантів з окупованого Криму, які брали участь у нещодавній неформальній конференції Радбезу.
13:54
В ЗСУ повідомили про 23 нових хворих на COVID-19
У Збройних силах України за минулу добу підтвердили 23 нові випадки захворювання на коронавірус. Загальна кількість активних хворих у ЗСУ зросла до 90.
13:09
Зеленський привітав українських миротворців із Міжнародним днем миротворців ООН
Президент України Володимир Зеленський привітав українських миротворців із Міжнародним днем миротворців Організації Об'єднаних Націй.
12:28
Стрілянина у Броварах: 3 поранених, 20 затриманих
Вранці 29 травня внаслідок стрілянини у Броварах на Київщині троє чоловіків дістали поранень, поліція затримала 20 учасників розбірок.
11:52
МОЗ не рекомендує українцям старше 60 років виходити на роботу
Міністерство охорони здоров’я не рекомендує особам віком від 60 років виходити на роботу, крім працівників критичної інфраструктури і органів влади.
11:15
У Криму зафіксовані 8 нових випадків COVID-19
В окупованому Криму за минулу добу ще у вісьмох мешканців підтвердили захворювання на коронавірус. Загальна кількість інфікованих COVID-19, за офіційними даними «влади», досягла 530 осіб (369 — у Криму, 161 — у Севастополі). 14 пацієнтів, хворих на коронавірус, на півострові померли.
10:39
В Україні за добу вилікувалася рекордна кількість інфікованих COVID-19
За минулу добу в Україні від коронавірусу одужала рекордна кількість осіб — 495, виявлено 429 нових випадків COVID-19. Загальна кількість іннфікованих в країні досягла 22 тис. 811.