Сейчас в эфире
08:10
Köydeşler körüşüvi

Звиробий: Если проукраинские силы не объединятся, мы станем федеральным округом РФ

15 февраля 2020 16:35
919

Доброволец и военный инструктор Маруся Звиробий призвала представителей всех проукраинских партий объединиться в борьбе против Российской Федерации, так как разобщенность может привести к непоправимым последствиям.

Об этом она заявила в эфире телеканала ATR.

«Перепиской невозможно бороться с пулями. <...> Мы не можем просто сказать, что мы написали заявление, поэтому мы — молодцы. <...> Нужны пули. Вы должны нападать. Вы должны делать все вместе так. Все проукраинские партии должны объединиться и действовать согласованно между собой. Должна быть только одна позиция у всех: «Этот вопрос сейчас вредит Украине или усиливает ее?» Если вредит — все впряглись и отвечаем. Если усиливает — все впряглись и тянем вместе. Если сейчас для нас Украина не будет прежде всего, то и не будет у вас больше шанса избираться. Ни у «Голоса», ни у Тимошенко, ни у кого. Будут совсем другие люди, будет Российская Федерация, округ федеральный», — отметила Звиробий.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

29 мая
14:49
З архіву ООН видалили відео виступу колаборантів з Криму
З архіву ООН за ініціативи делегацій США та Великобританії видалили відео виступу колаборантів з окупованого Криму, які брали участь у нещодавній неформальній конференції Радбезу.
13:54
В ЗСУ повідомили про 23 нових хворих на COVID-19
У Збройних силах України за минулу добу підтвердили 23 нові випадки захворювання на коронавірус. Загальна кількість активних хворих у ЗСУ зросла до 90.
13:09
Зеленський привітав українських миротворців із Міжнародним днем миротворців ООН
Президент України Володимир Зеленський привітав українських миротворців із Міжнародним днем миротворців Організації Об'єднаних Націй.
12:28
Стрілянина у Броварах: 3 поранених, 20 затриманих
Вранці 29 травня внаслідок стрілянини у Броварах на Київщині троє чоловіків дістали поранень, поліція затримала 20 учасників розбірок.
11:52
МОЗ не рекомендує українцям старше 60 років виходити на роботу
Міністерство охорони здоров’я не рекомендує особам віком від 60 років виходити на роботу, крім працівників критичної інфраструктури і органів влади.
11:15
У Криму зафіксовані 8 нових випадків COVID-19
В окупованому Криму за минулу добу ще у вісьмох мешканців підтвердили захворювання на коронавірус. Загальна кількість інфікованих COVID-19, за офіційними даними «влади», досягла 530 осіб (369 — у Криму, 161 — у Севастополі). 14 пацієнтів, хворих на коронавірус, на півострові померли.
10:39
В Україні за добу вилікувалася рекордна кількість інфікованих COVID-19
За минулу добу в Україні від коронавірусу одужала рекордна кількість осіб — 495, виявлено 429 нових випадків COVID-19. Загальна кількість іннфікованих в країні досягла 22 тис. 811.