Боевики на Донбассе проводят сборы с командирами батальонов — Минобороны

20 февраля 2020 14:00
305

На Донбассе боевики проводят сборы с командирами батальонов российских оккупационных войск.

Об этом сообщил представитель пресс-центра Министерства обороны Украины Дмитрий Гуцуляк.

«С 17 февраля этого года под руководством штаба Южного военного округа ВС РФ на временно оккупированных территориях в Донецкой и Луганской областях проводятся сборы с командирами батальонов (дивизионов) российских оккупационных войск», — заявил Гуцуляк.

По его словам, в ходе собрания боевиками предусмотрено проведение командно-штабных тренировок по управлению войсками и огнем артиллерии.

«Подразделения Объединенных сил ежеминутно находятся наготове к коварным вражеским действиям в районе отпора и сдерживания вооруженной агрессии РФ на востоке нашего государства», — отметил Гуцуляк.

Отметим, 19 февраля боевики на Донбассе 11 раз нарушили режим прекращения огня. В результате обстрелов один украинский воин получил ранения.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

05 июня
17:15
У Києві за добу зафіксували рекордну кількість смертей від COVID-19
За минулу добу у Києві зафіксували рекордні чотири летальні випадки від коронавірусу. Загалом кількість інфікованих осіб у столиці перевищила 3 тис. 200.
16:45
Нарімана Мемедемінова етапували у колонію-поселення
Кримськотатарського політв'язня, громадського журналіста з Криму Нарімана Мемедемінова, якого раніше засудили в РФ до 2 років і 6 місяців ув'язнення за сфабрикованими звинуваченнями, етапували у колонію для відбування покарання.
16:06
Прокуратура АРК готує дані щодо переслідувань журналістів у Криму для суду в Гаазі
Прокуратура Автономної Республіки Крим спільно з Українською Гельсінською спілкою з прав людини готує чергове повідомлення до Офісу прокурора Міжнародного кримінального суду, в якому розкриють факти переслідування журналістів в окупованому Криму.
15:31
ЄС продовжив заборону на в'їзд для іноземців після 15 червня
Країни Європейського Союзу вирішили продовжити обмеження після 15 червня на в'їзд громадян третіх країн, зокрема й українців.
14:51
Ще 2 випадки COVID-19 підтвердили у Севастополі
В окупованому Севастополі за останню добу підтвердили два нових випадки коронавірусу, загальна кількість хворих в Криму, за офіційними даними «влади», досягла 586 осіб (413 — у Криму, 173 — у Севастополі). 16 пацієнтів, хворих на коронавірус, на півострові померли.
14:23
В Україні з 10 червня зможуть запрацювати готелі й санаторії
З наступної середи, 10 червня, у тих областях України, де буде позитивна епідемічна ситуація, зможуть відкритися готелі та санаторії.
13:43
МОЗ: Масковий режим в Україні поки не скасовуватимуть
Масковий режим, запроваджений в Україні через пандемію COVID-19, поки скасовувати не збираються.